Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljes apátiába vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes apátiába vagyok esve, hogy tudnék ebből kikerülni?

Figyelt kérdés
24 éves budapesti egyetemista férfi vagyok, látszólag megvan mindenem, remek tanulmányi eredmények, gazdag család, utazások, éttermek, sport, pihenés stb. A nőkkel viszont nincs szerencsém. Még egy rendes hosszútávú kapcsolatom se jött össze, pedig már nagyon vágyom rá. Külsőre jól nézek ki, szóval nem tudom mással magyarázni, mint hogy baromi peches vagyok ilyen téren. Eleinte legalábbis csak szerencsétlen voltam, aztán egy idő után már valszeg megérezték rajtam ,hogy nagyon akarok egy kapcsolatot, és ez taszította őket. Most pedig már eljutottam arra a pontra, hogy belenyugodtam, hogy ez nekem nem megy, és apátiába estem, már lassan egy féléve egyáltalán nem foglalkoztam semmilyen nővel. Nem is próbálkozom már, inkább elfoglalom magam mással, amiben jó vagyok. kezdek úgy élni, mint egy gép, és az érzelmek egyre inkább kivesznek belőlem, ezt a folyamatot kéne megállítani ,mielőtt még nem késő.

2016. febr. 10. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Sajnos átérzem ezt, én is ebben vagyok, csak én még csóró is, meg félek hogy középkorúan meg fogok őrülni a kommunikáció hiányától. De még mindig jobb mint valami unalmas feleség kényszerből aki csak dumál a semmiről... Azt még jobban nem bírnám. Amire én vágyom az a jó beszélgetések, humor, teóriák, könyv/film elemzések...
2016. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!