Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kikerülni a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a kínos csendeket, a beszélgetésben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliból( nem oszt. társ), aki felvett msnre, és élőben is beszélgettünk, a gond az :


Hogy sokszor nagyonjókat tudok vele beszélgetni, de máskor néma csend... Miről lehet beszélgetni velük?

Esetleg hogy lehet elérni, hogy ne csak barátok legyünk, mert tudom hogy bejövök neki...(ő maga mondta, és adott félreérthetetlen jeleket,), és igazából én is vonzódom hozzá...

ja és 14/L


2010. nov. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ez majd engem is érdekelne. :)


20 éves pasi

2010. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy pár példa: sintoizmus, mesterséges szingularitásos, posztmodern művészetek...
2010. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyidős vagyok veled, de nekem soha nem voltak ilyen gondjaim.

Erről eszembe jutott egy sztori: az irodalomtanárom mesélte még 3 éve talán, hogy irodalomórán elkezdtek Aranyról beszélgetni, és kikötöttek a mosóporreklámnál.

És ezt személyesen is tapasztalhatta szerintem mindenki, hogy elkezdenek egy teljesen más témáról beszélgetni, és mégis hová kötnek ki néha... :D


Én ha ilyen helyzetbe kerülök, akkor improvizálok valamit. Kérdezek arról amiről eddig nem volt szó, vagy lopva körülnézek a környezetemben, és teszek 1 megjegyzést valamire, amivel újra el lehet indítani a beszélgetést.

Nem tudom, hogy baj e az amit fentebb írtam, mert lehet hogy most olyan alaknak néztek, aki nem bírja befogni a száját. Pedig nem így van, csak én szeretem elkerülni az ilyen ,,kínos csendeket", ezért mindig találok valami témát... Nem volt még barátnőm, szóval nem tudom a lányokat zavarná-e ez, de talán a többi tapasztaltabb kommentelő tud segíteni.


F14.

2010. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

fogod felszívsz 3-4 csík katit és máris elkezdesz dumálni minden szarol:D

hameg nemélsz ilyenekkel akk találd fel magad:) nézz körbe amit lác dumáj aról va mit gondolsz anyi

2010. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elég jó tippnek látszik.:D
2010. nov. 7. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Durva, hogy egy 14 éves tudja, mi az a kati :D
2010. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiúknál mindenféle hülyeség lehet téma. A legjobb, ha elpoénkodjátok az egészet, ha nem jut eszedbe semmi, nyugodtan írd be neki, ez a beszélgetés kihalt, minta sivatag. Nekem bejött, utána már egyáltalán nem volt kuka. XD

Beszéltünk arról mit gondol az emberekről, kikkel érdemes kapcsolatot létesíteni, szereti e a banánt, perverz dolgokról, csókolózott e már kispárnával, mit tudom én.

A fiúk általában őszinték, szóval a véleményüket is kikérheted magadról. Ők hogy látnak...és szeretik, ha dícsérik őket. Nem fognak megsértődni, ha azt mondod, tetszik a hajad, valamit reagál rá és már is új vágányon vagytok. :P

L/20

2010. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!