Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tud egy depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy depressziós srác kikerülni a gödörből és barátnőt találni magának?

Figyelt kérdés
23/f vagyok. Úgy érzem nem kellek egy lánynak sem, valamilyen oknál fogva. Egyszerűen nem tudom megfogni a nőket, hiába próbálok meg mindent. Pedig nem nézek ki rosszul, sportos a testalkatom és egy jó egyetemre járok, de valahogy nincs meg bennem az a plusz, ami akár egy kevésbé okos, vagy helyes pasiban megvan. Mindig bíztam benne, hogy majd egy lány "felfedez", hogy majd én kellek neki, de 23 évet töltöttem el egyedül. És most már eléggé el vagyok keseredve, nem tudom már kit keresek. Hallgattam egy barátom tanácsára, hogy majd a szerelem magától jön, ne keresd, hanem járj el helyekre és élvezd az életet, nos, én ezt megtettem, és semmi. Komolyan gondolkozom az öngyilkosságon, csak gyáva dolognak tartom. De mindennap egyre rosszabb felébredni, és egyedül lefeküdni, mintha meg lennék átkozva. Csak egy lányra vágyom, akit szerethetek, néha úgy érzem ez a legnehezebb kérés az életben.
2011. dec. 7. 23:56
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én 18 éves vagyok és lány, többször akartam/próbálkoztam öngyilkossággal, akkor megoldásnak tűnik, de én is tudom nem az. Kb. minden pasi csak átvert, megcsalt.

Én nem keresem a szerelmet, ha úgy alakult jött, de már nem akarok megbízni senkiben s nem is nagyon tudnék.

Én szerintem élj társasági életet, ismerkedj, biztos megtalál a szerelem. Légy türelmes, egyszer mindenki megtalálja az igazit, pláne a leírásod alapján egy aranyos fiúnak tűnsz. Sok sikert neked.

2011. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Legyél emós.
2011. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság az tényleg gyávaság, felejtsd el.


Érzelmes embernek tűnsz, a nők max barátnak lelki szemetesnek szeretik az ilyet, kicsit rázd magad gatyába. Csinálj valamit, amitől sikerélményed lehet (nem szerelmi témában). Ha jobban érzed magad úgy általánosan, és elfelejted a bánatodat, akkor fog felbukkanni a csaj. (na persze nem megy oda hozzád.. az túl egyszerű lenne)

2011. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a baj, az írásod alapján teljesen értelmes, aranyos srácnak tűnsz:)

23l

2011. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Önbizalmadat rakd rendbe, jár társaságba, beszélgess minél több lánnyal. Mielőtt leszólítod figyeld a viselkedését, stílusát... Ha gondolod írj, érdekelne, hogy honnan írsz.


20/N

2011. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Írj privit és segítek, ha tudok! 23/F
2011. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó hasonló cipőben járó embereket olvasni. :)

Én is így vagyok vele, mindenki azt mondja, majd megtalál a szerelem magától... Hát eddig nem talált meg. Egyáltalán nem.

Az utóbbi években ráadásul nagyon rossz passzban vagyok, sajnos eléggé elzárkóztam a külvilágtól, csak egyetemre és dolgozni járok el általában. Így nehezen fog rám találni bárki is. :D Nyitni pedig nagyon nehéz... Lassan fel is adom. :(

Én is sokszor gondolok arra, mennyivel könnyebb lenne, ha vége lenne, de úgy vagyok vele, ha már itt vagyok, végigcsinálom. Sosem lehet tudni. :)

22/L

2011. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem akkor jött össze amikor közömbösséget mutattam egy lány iránt aki bejött... tényleg zavarja őket ha nem mutatunk érdeklődést, pedig én még sportos se vagyok. nem tudom a nőkben nemigen van logika ... xD
2011. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megfogni a nőket, akkor mégiscsak rosszul nézel ki. Azért öngyilkos ne legyél, inkább menj el prostihoz!
2011. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 08:30


semmi köze a kinézetnek ehhez,ha depressziós vagy az rá van írva az arcodra és azt is észre veszik rajtad ha negatív vagy,ezt magamon tapasztaltam,amikor negatív voltam az szinte kiült az arcomra és az emberek szó szerint kerültek még a családom is,amióta pozitív lettem azóta többen nyitnak felém....

2011. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!