Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tud egy depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy depressziós srác kikerülni a gödörből és barátnőt találni magának?

Figyelt kérdés
23/f vagyok. Úgy érzem nem kellek egy lánynak sem, valamilyen oknál fogva. Egyszerűen nem tudom megfogni a nőket, hiába próbálok meg mindent. Pedig nem nézek ki rosszul, sportos a testalkatom és egy jó egyetemre járok, de valahogy nincs meg bennem az a plusz, ami akár egy kevésbé okos, vagy helyes pasiban megvan. Mindig bíztam benne, hogy majd egy lány "felfedez", hogy majd én kellek neki, de 23 évet töltöttem el egyedül. És most már eléggé el vagyok keseredve, nem tudom már kit keresek. Hallgattam egy barátom tanácsára, hogy majd a szerelem magától jön, ne keresd, hanem járj el helyekre és élvezd az életet, nos, én ezt megtettem, és semmi. Komolyan gondolkozom az öngyilkosságon, csak gyáva dolognak tartom. De mindennap egyre rosszabb felébredni, és egyedül lefeküdni, mintha meg lennék átkozva. Csak egy lányra vágyom, akit szerethetek, néha úgy érzem ez a legnehezebb kérés az életben.
2011. dec. 7. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
09:25 Ez bizonyos mértékig igaz, ha barátokról van szó, v ha csak úgy ismerkednél. Viszont ha csajozni akarsz, akkor nem ez számít, hanem h jól nézel-e ki. Ez is tapasztalat :)
2011. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ma 09:27


nekem van olyan haverom aki hát nem egy Brad Pit remélem jól írtam a nevét:D,és olyan nőket dugott meg amiről más álmodni sem mer,neki konkrétan jó volt a beszélőkéje és szó szerinte nőkről lebeszélte a bugyit és nem is akármilyenekről...pedig tényleg nem egy adonisz,és ráadásul még alacsony is...

2011. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

*****


Ez majd segít!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó: pont most akartam neki linkelni xD

Engem ez hozott ki a depresszióból, néha már alig bírtam a buszon hogy el ne bőgjem magam... de a pszichológia végtelen ereje hatott rám és megváltoztattam a tudatalattim a segítségével, jah és PUA könyveket is nyálazd át, nem árt ha tudod a csajozás alapszabályait.

F18

2011. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nekem már fel kellett volna kaszabolnom magam 26 évesen, dehát már csak nem...

Te még nem is nézel ki rosszul, és meg sem. Akkor gondold el, aki még jól sem néz ki. Mint pl én, bár az ellenkező nemet képviselem. Én is bíztam benne, h lesz vki, aki túllát a külsőségeken, és ha megismer, megszeret. Igen, megszeretett. Mint barátot... Úgy tűnik, nekem már csak az marad. Úgy tűnik, h én vagyok az egyetlen olyan idióta a 21. században, h beleesik a másikba úgy, hogy előtte nem is tetszett neki, de a belseje annyira szerethető.

Szóval, mi sem vagyunk jobb helyzetben. Azt hangoztatják az urak, h a lányok akkor is találnak, ha nem olyan előnyös a külsejük. Ezt határozottan cáfolom. És nincs igény arra, hogy vacsorával várja a n a kedvest, vagy csak andalogjanak kézen fogva.

Azért te ne add fel! Ha jól nézel ki, neked még jó esélyeid vannak! Kitartás!

2011. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!