Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki tetszik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, és sokszor veszem észre hogy néz. Volt hogy néhányszor egymás szemébe is néztünk, de én eléggé bizonytalan vagyok. Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Pl. Jött velem szemben, és hirtelen átváltott ilyen "menőcsávós" járásba, és közben így mosolygott is. Az a baj, hogy eléggé pesszimista vagyok. Nem mindig néz rám, de elég sokszor.
2010. márc. 31. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok mostanság :)

Én a következőt csináltam: Amikor a legközelebbi alkalommal rámnézett, elővettem a legszebb mosolyom és kedvesen rámosolyogtam.. Iszonyat zavarba jött, azóta már mindig messziről köszön és mosolyog rám :) Ez pár napja volt, most várom a fejleményeket..

Próbáld ki Te is ;)

2010. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem kérdezd meg hogy be jösz e neki ! elöször ne személyesen pl egy barátnődnek mondod hogy menjen oda hozzá és kérdezze meg és ha Igen akkor nyert ügy
2010. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is pont ez a helyzet, ha meglát, akkor így viselkedik, meg nagyon előzékeny, előre enged az ajtónál vagy ha el akarok menni mellette,akkor is zavarában gyorsan elenged,néha meg szorosan mellettem jön,hogy megérintsen.

Hát nem tudom,ezek pici jelek, és én se akarok tutira arra gondolni, hogy ez több,mint az általános viselkedése, még ha mások mondják is,hogy tetszem neki; így mindig azzal nyugtatom magam,hogy ha igazán tetszem egy fiúnak, akkor vegye a bátorságot és lépjen,ha lépni fog,akkor nagyon tetszem neki,mert meg merte tenni, a többi alakul.

2010. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rá fogok mosolyogni, és remélem... :D

még nem vagyunk beszélőviszonyban, de tudom ki ő, meg ő is hogy ki vagyok én. max olyan 2 szót ha beszéltünk az is egy véletlen miatt volt

és köszi :)

2010. márc. 31. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

szia :D

én ugyan így vagyok egy lánnyal :D:S

csak az a baj hogy van barátja legalábbis úgy tudom .

aztán már nem nagyon reménykedek semmibe :D

nem tom meny oda hozzá valami ürüggyel aztán csak elkezdtek beszélgetni :D sok sikert:D

2010. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi. :D

majd szünet után, reméljük addig nem felejti el hogy a világon vagyok xd

2010. ápr. 1. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Fejlemény??? :)


Kíváncsi vagyok Nálad mi a helyzet,mert itt is ez van:D

Csak itt már egyértelmű jelek vannak(azthiszem:$)Ha megy a folyosón észre vesz,visszanéz rám,mosolyog majd kacsint...Utána bámul:D

Buszon mögém ül(mivel mellettem a bnőm ül általában:D)és megállás nélkül hozzám ér,hol lökdös,hol simogat:D Hol az arcomba mászik:D

Imádom:D

2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!