Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol, mikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol, mikor ő írt rám? 24L

Figyelt kérdés
Feladtam egy társkereső hirdetést egy nemzetközi weboldalon. Elég részletesen leírtam ki vagyok és mi fontos számomra. Több levelet is kaptam rövid időn belül. Külföldiektől és magyaroktól egyaránt. Aztán írt egy fiú, aki azt mondta, nagyon tetszik neki a személyiségem és az amit írtam és hozzám hasonlóan komoly kapcsolatot keres. Röviden jellemezte magát, ami rendkívül megfogott, mert rengeteg közös vonásunk van. Nem igazán jósoltam nagy jövőt az online ismerkedéseimnek, de ki akartam próbálni. Viszont az ő levele után úgy éreztem, hogy "na megérte". Egy-két órán belül válaszoltam is neki, hogy nagyon örülök a levelének és folytattam az ismerkedést. De választ azóta se kaptam, ami nagyon elkeserít és az a pár ember, akivel még levelezésbe kezdtem, tőlük is elvette a kedvem. Fényképeket még nem küldtünk egymásnak, de a külsőmre amúgy se érkezett még kifogás. A keresztneve, a tanulmányai és a lakhelye alapján, megtaláltam facebookon. Meglestem hát és külsőre is nagyon bejön. Mondhatni tökéletes lenne...ha válaszolna. Nem értem, miért és mitől változhatott meg a véleménye? Nem kellett volna azonnal válaszolnom vagy kifejeznem, hogy mennyire bejön az, aki? Egy dolog jut még eszembe. A hirdetésem angolul szerepelt, ő is angolul válaszolt és utóiratként azt mondta, hogy beszélhetünk magyarul is, de szerinte angolul "more classy" lenne. Én értem, hogy értette van is benne valami, de egyszerűbben és jobban ki tudom fejezni magam magyarul, ami egy ismerkedésnél fontos. Csak nem attól szűnt meg a varázs, hogy az anyanyelvünket választottam. Szerintetek, hol lett elrontva? Két nap telt el, várhatok még az emailjére?

2016. febr. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
tinder?
2016. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom több vasat is tart a tűzben. Én is jártam anno így "mezei" társkeresőn, ő volt aki rámírt aki kezdeményezett majd 1-2 kellemes beszélgetés után nem írt többet. Gondolom akadt neki aki jobban tetszett...ne rágd magad ezen, majd lesz másik akivel szimpatizálni fogsz.
2016. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
craigslist- itt egy sima hirdetést adsz fel
2016. febr. 19. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:

De köztünk még annyi történt, hogy ő jelentkezett a hirdetésemmel kapcsolatban. Úgy fejezte be, hogy várja válaszom. Ezek után írok neki és semmi viszontreakció. :/

Lehet én vagyok túl jó fej, de én mindenkinek válaszoltam, aki megtisztelt a figyelmével.

2016. febr. 19. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne drámázz. Ez személyesen is így megy. Lesz más. Kicsit óvatosabban a lendülettel. 😉
2016. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!