Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Megismertek egy szép, szimpatikus lányt, azonnal elkéritek a számát, aztán egy hétig minden nap beszéltek vele chaten. Elhívjátok találkozni, írjátok neki, hogy gyönyörű stb. De nem sikerül összehozni a randit, és egy buliban megismertek valaki mást, akivel még jobban kijöttök. Ekkor nem írtok már az előző lánynak, hiszen más tetszik, de mit szóltok, ha ír nektek az a lány, hogy mi a helyzet, miért nem beszéltek, vagy hasonló?

2016. febr. 1. 21:18
1 2
 1/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Beszélgetnék vele. Mondjuk én eleve nem tenném így félre, ha őt ismertem meg előbb.
2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézz utána a fogalomnak: felhőztetés.

A csaj természetesen nem akar téged, de az kéne neki, hogy körbedongjad.

Hagyd ott az elsőt, mert csak az önsorsrontás táptalaja lehet.

Egyetlen nőért sem éri meg futkosni, ha láthatóan nem lelkesedik, egyetlenért sem.

2016. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem, én a lány vagyok, akit először megismert. És nekem ő nagyon tetszik, de amikor randira hívott, akkor sem jelölt meg semmi konkrét időpontot-helyet, én pedig nem akartam nyomulni. Most pedig kb egy hete nem beszélünk, és szívesen rákérdeznék, hogy hányadán állunk. Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 1. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem ilyen vagyok, hogy minden héten más tetszik.
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja, megtévesztett az, akkor ezek szerint önajnározó bemutatkozód...


A srácnak egyértelműen a másik lányt kéne választani.

Ő több sikerrel kecsegtet, mint te.

2016. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igaz én lány vagyok, de kérdező azt tanácsolnám, hogy készülj fel minden lehetőségre...én már jártam hasonlóképpen, udvarolt kb. 2 hónapig, de nem mertem esélyt adni neki...ő ezt úgy vette, hogy nem érdekel engem, mikor összeszedtem magam és végre rá írtam, addigra már egy másik lány került képbe, aki nem volt olyan jéghegy mint én :/ szóval, ha akarsz valamit, akkor azt minél előbb, nehogy késő legyen
2016. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de amúgy ja, ilyenkor általában az új lány jobb választásnak tűnik, mert nála még ott a tiszta lap
2016. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, 6-os elmondta ugyanazt, amit én, csak lány szemszögből.
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak érdekelne, hogy mi történt, tehát rá szeretnék kérdezni, választhatja nyugodtan az új lányt. Csak nem tudom, mert nagyon lelkes voltam én is, csomószor kezdeményeztem én a beszélgetést,és viszonoztam a bókokat, mondtam neki, hogy várom, hogy találkozzunk stb... szóval csak érdekel, hogy tovább tudjak lépni.
2016. febr. 1. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar megbántani, hogy előhozakodjon azzal, hogy megismert valakit, így ad majd valami kitérő választ, amivel szerintem nem leszel előrébb...de ha mindenképpen kell a továbblépéshez, akkor írj neki, addig úgy sem nyugszol meg. Csak számolj azzal, hogy nem biztos, hogy az igazat mondja majd
2016. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!