Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki megtetszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megtetszett, és fel szeretném venni msn-re, de nem tudom, hogy mit írjak neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam egyszer így még évekkel ezelőtt, bár nem szívesen emlékszem már erre vissza...


Én (hülye) felvettem msn-re egy fiút, aki egy is görény volt, mint utólag kiderült. Persze msn-en teljesen normális volt: szórakoztató, kedves, érdeklődő, 2-3 órákat folyamatosan beszélgettünk stb. Mondanom sem kell, hogy teljesen beleestem, de mint utólag kiderült csak szivatott. Illetve msn-en jófej volt, amúgymeg csak rosszat mondott rólam a haverjainak....


Jó tanácsként mondom: ha felveszed, akkor okos legyél. Ha nem érdeklődik, leráz, akkor hagyd. Jah, és a pasikból kiindulva én már azt mondom az ilyen ismerkedésekről, hogy ha kedves, jópofa, akkor sem biztos hogy őszinte, mivel az msn elég személytelen.


Remélem egy kicsit tudtam segíteni, de azért majd írd meg, hogy mi lett. :)


20/L

2010. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ki az ofőd.? Karcagi? úúúú :D
2010. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hello! mizu? hogy telt a napod?

blablabla innen már menni fog :D

2010. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
egyszewrüen attól ne parázz h felvegyed vagy sem.... vedd fel aztán ugyis jön hogy hello szia... mizu? .. ha zavarja h felvetted uygis rákérdez arra meg vagy megmondod h szimpinek találod vagy kicsit húzod őt.. de ne sokáig:) aztán ugyis lesz téma... ha szerencséd van... nekem a legutóbb ez nem jött össze csak az első bezsélgetésünkkor... azota semmi:/ de mondom bátran!!!
2010. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha felveszed msn-re akkor nem muszáj neked írni, mert úgy is ő fog szerintem, hogy ki vagy stb. Aztán majd adja magától! Ne parázz már ettől, legyél már kicsit élelmesebb hé!

18/F

2010. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!