Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irjak neki valamit vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy weboldalon keresztul ismertam meg ezt a fiut, parszor talalkoztunk csoportosszejoveteleken, de ugy igazan meg nem volt esely ra,hogy beszelgessunk. Parszor ram mosolygott, ugy hogy meg ma is elolvadok,ha ragondolok.

Utoljara szeptember kozepen lattam, de nahe latom a kommentjeit e weboldalunkon. Mult vasarnap viszont varatlanul elhivott egy koncertre sms-ben. azota is banom, hogy nem tudtam elmenni, sajnos mashol volt dolgom.

Most viszont azon ostorozom magam, hogy mi van, ha ezt ugy vette, hogy elutasitottam ot, nem tudom, hogy irjak-e neki az interneten, vagy smst. Vagy mit csinaljak egyaltalan.

Fiuk, ha valakinek este 7 ora korul irtok smst, hogy jojjon egy koncertre es a lany kozli, hogy nagyon sajnalja, de nem tud menni, mert itt es itt van dolga, de maskor szivesen. akkor gondoltok-e arra, hogy ujra elhivjatok, vagy arra gondoltok, hogy csak udvariasan lerazott a lany? Vagy mit gondoltok, ha par nappal kesobb a lany keres a neten keresztul?

(Sajnos mashogy nem tudom , mert csak ebben a csoportban lattam ot, es a legkozelebbi talalkozo november vegen lesz, vagy varjak addig?)

Bocsi, ha kicsit zavaros, de kicsit zavarosan erzem magam mostanaban miatta. Koszonom a valaszokat.


2011. nov. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, nem olvastam végig...

de nem szeretem a nyomulós csajokat, sőt! ki nem állhatom!

olyan, mintha lenézne, alábecsülne, azt gondolná, hogy én nem merek lépni

de ez nem így van!

akkor teszek valamit, ha a lány tetszik, és akkor tényleg lépek

bocs, de hagyd, hogy döntsön

azt elmondhatod neki, hogy tetszik, vagy hasonlók...

de ne nyomulj...

az a legrosszabb, amit csak csinálhatsz

2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is igy gondoltam, hogy varok, csak nem voltam biztos benne. Meg ugye nobol vagyok, szeretek tulkombinalni dolgokat. :) Csak megegy kerdes, ha mar megtette, hogy elhivott arra a koncertre, azert az jelent valamit, nem?
2011. nov. 3. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nyomulsz, szövegtől függ.


Én írnék neki, valami hasonlót:


Szia!

Rég hallottam rólad, hogy vagy, mi újság van?


Csak egy laza sms, ez nem nyomulós.

Én írnék!


22/L

2011. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán írhatsz, valami olyasmit, hogy bár múltkor nem jött össze, de szívesen beülnél vele egy teára valahova.
2011. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megoldodott a problemam. Jovo heten penteken lesz egy koncert, ahova egyutt megyunk, marmint nem randi, hanem tobben, de igy lesz eselyem beszelgetni vele.
2011. nov. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!