Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki megtetszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megtetszett, és fel szeretném venni msn-re, de nem tudom, hogy mit írjak neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem írd azt hogy szimpatikusnak tűnik és meg szeretnéd ismerni.:)

L18

2010. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
dugunk?
2010. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pont az egyik ismerősöm is hasonló cipőben jár,t végül felvette a bíztatásomra fiút, és elkezdtek beszélgetni :)

Bár annál az esetnél nem lett belőle semmi...meg ha a fiú akar tőled vmit, akkor tuti nem ráz le msnen, meg elkezd veled hosszan beszélgetni, ha meg nem nagyon ír, meg hasonlók, akkor felejtős az ügy.

2010. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

Myvipen bejelöltem és ott már írtam neki hogy szimpatikus és meg szeretném ismerni.Vissza is jelölt másnap.De nem tudom hogy ha felveszem msn-re hogyan indítsam el a beszélgetést...mert aztán jönne a többi magától csak elkezdeni nehéz :S

A másodiknak:

Undorító vagy és BUNKÓ!!!!!

A harmadiknak:

És a barátnőd hogyan kezdte az első beszélgetést?

2010. márc. 26. 18:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és 14/L vagyok
2010. márc. 26. 18:22
 6/15 anonim ***** válasza:
A-s vagy vagy B-s? C-s?????? úúúúúúúúúúúúúúú
2010. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mért kérdezed?
2010. márc. 26. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:

A barátnőm úgy kezdte a beszélgetést, hogy szia! ugye nem zavarok? beszélhetünk egy kicsit, úgy is unatkozok...bár pontosan nem tudom, hogy volt , de én mindenképp így írnám :)

Utána megkérdezheted, hogy hogy telt a napja, téged mennyire ismer? mennyire tart szimpatikusnak? hasonlók:D

2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ismerjük még egymást sajnos :(
2010. márc. 26. 18:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor egy kicsit nehézkesebb az ügy..de próbálkozz, ha meg úgy sem ismer, nem veszthetsz sokat :))
2010. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!