Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ezek után? Dobjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Dobjam a srácot?

Figyelt kérdés
2 hónapja kavargatunk, minden hétvégén együtt voltunk, figyelmes volt velem, mindig keresett, együtt aludtunk, tényleg úgy tűnt, hogy ebből kapcsolat lehet később. Aztán ma megtudtam, hogy egy ismerősömmel (akivel jóban vagyok) randizott volna hétvégén, csak a srác lemondta vmi furcsa indokkal, de sms-eket is írogatott a csajnak, hogy bejön neki és komolyan gondolja vele. Tudtommal azonban vmi átlátszó indokkal mindig lemondta a randikat. Eközben velem minden hétvégén együttvolt, ismerjük egymás családját már, az utóbbi időben úgy tűnt, kezd is érezni vmit irántam...stb. Barátnőm azt tanácsolta, hogy beszéljem meg a sráccal a dolgot, mivel a velem való viszonya sokkal komolyabb, mint a másikkal és megér ennyit. Nem tudom mit tegyek. Egyből lerázzam, vagy megbeszéljük, ha a srác még próbálkozik nálam? :S
2010. márc. 22. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, az már rég rossz ha egy másik csajjal is kavar.
2010. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy a másik csaj adni akar neki még egy esélyt. Úgy ő jár jól az egésszel, és én húzom a legrövidebbet. Ezt nem szeretném. :S
2010. márc. 24. 18:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítsatok! Ha nem teszed, akkor csak áltatod magad. Én már tapasztaltam hasonlót. Ha ezt csinálja, akkor csak szórakozik, és ha 1-szer/2-szer megcsal, akkor azt később is meg fogja tenni. Tudom, hogy fáj, de ennek vége kell legyen. A másik lány meg ugyan így jár majd, ha vele marad.
2010. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!