Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan talaljak egy ilyen sracot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talaljak egy ilyen sracot?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy beleszerettem a meleg baratomba. Mindig is tetszett, gyonyoru a fiu, szoke, ibolyakek szemekkel. Eppenolyan kulonc, mint en, minden temarol el lehet vele beszelgetni, mert az izlesunk is hasonlo, csak eppen a fiukat szereti:( Orulok, hogy a baratom, de valaki hasonlot hogyan talaljak, ha mindig hozza hasonlitgatom a tobbi pasit?
2011. szept. 1. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem vagyok szőke és a szemem sem kék, hanem zöld, de amúgy én is bármilyen témáról el tudok dumálni a szimpi emberekkel.


21/f

2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 .schwulbini. ***** válasza:
egyszer belém is beleszerettet a legjobb barátnőm még..hm de fura :D
2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem szeretheted, ha megelégszel egy hasonlóval.

Attól, hogy most a fiúkat szereti, még megváltozhat. :P

2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vastyúk is talál szeget...
2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiltott gyümölcs hajt tinilány.
2011. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azért lány vagy amúgy? Keresgélj. :) De amúgy soha nem azt találja az ember tökéletes párnak, akit szeretne. De, ha az a célod, hogy megfektessen, akkor beszéld rá a meleg barátodat. Szerintem nem ellenkezne.
2011. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lany vagyok. Ha fiu lennek szerinted zavarna, hogy a fiukat szereti?
2011. szept. 1. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy a csajok a buzákra buknak. Ezért mászik a legtöbb csaj rózsaszin inges metroszexuális gyökerekre! Csak nem akarják bevalani. De te legalább bevallottad!
2011. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ugyanez a helyzet, de az érzések nem biztosak...

ne hasonlítgasd hozzá a fiúkat, nagy hiba, én is ezt teszem. próbálj elvonatkoztatni ettől, és más kaliberű srácokat keress.

sok szerencsét. 15/l

2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a buzíkban van a kihivás, mert azok elérhetetlenek valamilyen szinten. ez kell a nőknek... rémes...

jó rég ment már, volt egy ilyen rész a rém rendes családban, amikor a csapat lúzer pasinak volt egy értelmes ötlete, al bundyék garázsában melegpartyt rendeztek, és voila, jöttek a jobbnál jobb csajok. csak amikor kiderült hogy nem buzík, akkor le is léptek... hehehe...

2011. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!