Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ezek után? Dobjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Dobjam a srácot?

Figyelt kérdés
2 hónapja kavargatunk, minden hétvégén együtt voltunk, figyelmes volt velem, mindig keresett, együtt aludtunk, tényleg úgy tűnt, hogy ebből kapcsolat lehet később. Aztán ma megtudtam, hogy egy ismerősömmel (akivel jóban vagyok) randizott volna hétvégén, csak a srác lemondta vmi furcsa indokkal, de sms-eket is írogatott a csajnak, hogy bejön neki és komolyan gondolja vele. Tudtommal azonban vmi átlátszó indokkal mindig lemondta a randikat. Eközben velem minden hétvégén együttvolt, ismerjük egymás családját már, az utóbbi időben úgy tűnt, kezd is érezni vmit irántam...stb. Barátnőm azt tanácsolta, hogy beszéljem meg a sráccal a dolgot, mivel a velem való viszonya sokkal komolyabb, mint a másikkal és megér ennyit. Nem tudom mit tegyek. Egyből lerázzam, vagy megbeszéljük, ha a srác még próbálkozik nálam? :S
2010. márc. 22. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, mindenképpen próbáld meg megbeszélni vele! Nehéz ennyiből okosnak lenni, de az látszik, hogy szívesebben van veled, mint a másik lánnyal, aki inkább ilyen "póttartalék" (ami nem szép dolog, de sok srác csinálja, rendesek is). Szerintem érdemes lenne, ha majd beszélgettek, hozni valami konkrét döntést, hogy most jártok és akkor mással nem kavircoltok.
2010. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz,. hivatalosan nem járunk, mindketten szabadok vagyunk. De azért ez kicsit erős volt nekem. :S Még a sráccal nem tudtam beszélni, de kiváncsi leszek mi lesz a reakciója és mit mond. :S
2010. márc. 22. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Figyi, egy jó tanács, hogy sztem ne nagyon hagyd, hogy ilyen "nem járunk, csak hetyegünk" helyzetbe kerülj. Persze, könnyebb csak úgy spontán kavarni, csak így lehet, hogy emiatt nem vesz komolyan a srác, mert neki kényelmes így, hogy néha itt vagy, de nincs kötöttség. Érdemes kicsit az asztalra csapni, hogy vagy hanjlandó veled normálisan járni, vagy fel is út le is út.
2010. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hmm...,frankó vagy te is... nem jártok és együtt alszol vele? nem lehetsz túl nehéz préda...
2010. márc. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mivel csak este későn tudunk találkozni, mindketten keveset érünk rá.

Egyébként ma sms-eztem a sráccal, azt írta nem tudja mit szeretne tőlem még, de hétvégén mindenképp megbeszéljük. :S Azt írta az zavarja, hogy sokszor furcsán viselkedek... Kicsit tartok a dologtól.

2010. márc. 23. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Ideje hogy a kapcsolatotok a következő szintre lépjen!
2010. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a másik csajjal, és megmutatta, ma azt írta neki a srác, miután a csaj elküldte a francba, hogy kettőnkkel kavar, azt írta utána a srác neki, hogy nekem megmondta, hogy velem nem akar járni és vele szeretne találkozni. De nekem meg azt írta, hogy a másik csajjal nincs semmi, találkozni akart vele, de nem tette és hogy még nem tudja, mit szeretne mi legyen kettőnkkel.
2010. márc. 23. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:

hát, nagyon úgy tűnik,hogy 2 csajt akar egyszerre dugni:)

én tuti beszélnék vele és a képébe röhögnék,h nem érdekel és nyugodtan menjen a másikhoz, nem mutatnám,hogy zavar

2010. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az is kiderült, hogy múlt héten egyik nap a másik csajjal megbeszélte a randit, majd lemondta neki, hogy ő fáradt. És aznap este meg lejött hozzám, velem volt egész este. Szóval akkor engem választott. Azt hiszem mégegyszer próbára teszem.
2010. márc. 23. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Azt a csajt fűzi, aki épp jobban vevő rá. Ma te, holnap a másik. Ilyen alapokra nem lehet egy normális, jól működő kapcsolatot építeni. Nem játszik tiszta lapokkal. Ha én vkitől akarok vmit, akár csak vmi kalandot, akár komolyat, akkor vele foglalkozom. És sztem ez a srácoknál is így kellene, h működjön. Nem vesz téged komolyan, mit várnál tőle, ha "hivatalosan" is járnátok?

Sztem hagyd ott, találsz jobbat is nála. Az lenne neki a legjobb lecke, ha a másik csaj is pofára ejtené. Tudod, szép a padló két szék között.

Én is voltam így sráccal, lavírozott a kis kebelbarátnői között, én is ott voltam a sorban, aztán én meguntam, és kiléptem. Aztán követték a példámat a többiek is. Ez már vagy 2-3 éve volt, a srácnak azóta se volt kapcsolata, de sztem még egyéjszakás kalandja sem.

24/L

2010. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!