Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, én is neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, én is neki, de neki más is? És a csaj. Nem vagyok felszínes, de szerintem fura.18L

Figyelt kérdés

Tehát. Bejön egy srác. Én is neki, DE... Van egy csaj, aki többször láttam, hogy néz.


Én magas, vékony, mások szerint nagyon szép lány vagyok.


Ez a másik csaj nem épp vékony, sőt. Tuti vagy rajta 8-10 kg. felesleg. Nem mondom, elég szép, de akkor is...


A srác mindig lájkolja a képeit, meredten nézi, mintha valami bombanő lenne, pedig...


Mi tagadás, zavar.

Ne gyertek azza, hogy felszínes vagyok. Csak ez a srác nagyon n helyes, fullos csajokat kaphat meg.. Akkor mit eszik nem ilyen csajon? Nem bántani akarom azt a csajt, hisz nem ismerem, csak fura...Általában egy fullos pasi egy fullos csajt néz így. Na jó, nem dagadt, csak na, meg szép, de akkor is.



Valaki megmagyarázná nekem?


2015. dec. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szép, csak kicsit husi, akkor azt a személyiségével simán tudja kompenzálni még akkor is, ha a srác bárkit megkaphatna.
2015. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Tetszik neki, mi ebben a fura? Attól mert neked nem tetszik a lány, neki még tetszhet.
2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ésss győztek a husik :D Mindenkinek figyelmébe ajánlanám aki a kilókkal jön. Hiába husi, ha olyan a kisugárzása, hogy dobsz egy hátast, akkor cseszheted hogy te meg magas vagy és vékony.
2015. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az, h győzött? Csak nézi... Nem beszélnem egymással.
2015. dec. 2. 19:23
 5/5 A kérdező kommentje:
*k
2015. dec. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!