Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit adjak nőnapra annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak nőnapra annak a lánynak, aki épp tetszik nekem? + Segiténétek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja vonaton megismerkedtem egy lánnyal. Heti 2-3-szor ugyanazzal a vonattal járunk. Mindig megkeres, és beszélgetünk. Már 2-szer elhívtam találkozni, de egyszer a sok dolgozatra tanulásra hivatkozva mondta le, másodszor meg rosszul érezte magát, és 2 órával korábban végzett, mint én. Szóval ez szerintem nem ilyen lekoptatás akart lenni.

A lány 17 éves, elég félénk, visszahúzódó, de viszont nagyon kedves, szép és aranyos.

Szerinted hogyan folytassam? Hívjam el megint találkozni?

Mit csináljak? Milyen lépéssel/Hogyan közeledjek hozzá?

Ja és otthon is mesélt rólam anyukájának is. Ez jó!? :)

+ Honnan tudhatom, hogy esetleg ő is többet akar-e tőlem, mint barátság?

Nőnapra adjak neki valamit? Mit célszerű?

Én 17 éves fiú vagyok.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2015. márc. 1. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem Valentin nap apukám
2015. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőnap az ínséges idők alatt a gyárakba kényszerülő női munkaerő bátorítására szolgáló esemény volt, azoknak, akik 12 órán keresztül rohadtak a szalag mellett Ezt a kor női szakszervezetei és esélyegyenlőségi szerveződései vezették be, hogy könnyítsék az új munkaerőszférába került nők lelkén lévő súlyt. Ma már jogegyenlőség van, tehát egy ünnep, mint ilyen tökéletesen értelmetlen.


Vége a történelemórának, mehettek haza.

2015. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm, de ezt mind tudtam, hogy mire szolgált RÉGEN...
2015. márc. 1. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus, te azt hiszed, hogy valentin nap van? Az a mindenségit...te nagyon buta vagy :((((((
2015. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem Valentin nap van. -.-
2015. márc. 1. 15:41
 6/6 francesco_90 válasza:
Ejj mennyi tirpák van aki csak vaktában irogat... Én mindenképpen meglepném egy szép szál vörös rózsával és boldog nőnapot kívánnék neki. Ettől nem kerülsz hátrébb nála az biztos. Főleg ha tényleg egy picit szerény csajról beszélünk. Szóval lény romantikus öregem és ne hallgass a hülyeségekre hogy"Ez nem Valentin nap". :)
2015. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!