Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha egy lány lép előbb?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szeretem.
2015. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Las Vegas ***** válasza:
Szerintem ma már nincs ennek jelentősége...
2015. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szeretek egyszerre lépni a lánnyal, mert csak úgy jár nekünk estére a rétes.
2015. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aha.
2015. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Akkor oda az ismerkedés és a hódítás izgalma, csak a kisujjamat kell mozdítani és megvan a csaj. Max annyit csinálhat, hogyha nem vettem észre őt egyáltalán, akkor rám írhat, hogy beszélgessünk, de ennyi.


Szeretek én kezdeményezni és udvarolni egy lánynak, méghozzá nem ilyen undorító gyors tempóban, hogy első randin már minden, hanem szépen megadni a módját. Ettől lesz majd rohadt jó az első kézfogás, az első csók és társai. Ha bennem van a tudat, hogy megvan a lány kicsi küzdelem nélkül akkor az nem vonz, magam sem tudom elmagyarázni pontosan, hogy miért.


A másik oldalról nézve pedig nem vagyok ilyen 'vadászat' mániás, a komoly kapcsolatok híve vagyok, de szeretem én elérni azt, hogy egy lány megkedveljen és többet akarjon.


F/25

2015. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. febr. 20. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, tudok neki örülni, és valamilyen szinten becsülöm is azért, hogy erre nő létére képes volt, mert amúgy ritka.
2015. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert én képtelen vagyok kezdeményezni.
2015. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha kezdeményeznének nálam. Bár magamat ismerve biztos nem venném a lapot és elszúrnám a dolgot.
2015. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!