Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval aki nem egy mintaember, sunyi, elvtelen, ravasz, önző, megalkuvó?

Figyelt kérdés
Hát szóval ilyen vagyok. Mindig a saját érdekeimet helyezem előtérbe, és elég opportunista, megalkuvó, jellemtelen alaknak tartom magam, nincsenek elveim. Mindig csak azt nézem, h az adott helyzetből hogy tudnék a lehető legnagyobb hasznot húzni. Más embereknek egyébként nem akarok rosszat, csak magamnak akarok jót, tudatosan közvetlenül nem ártok senkinek, max közvetve. Elég sikeres vagyok az életben, jól boldogulok, mert mindig tudom, h kinek mit kell mondani, ügyesen lavírozok. Komoly párkapcsolatom még nem volt, csak kalandok. Pedig sztem egy jó társ mellett talán jobb ember válhatna belőlem, persze az is lehet, h nem ez még nem derült ki. Mindenesetre ha lenne egy párom akit szeretek ,akkor az ő érdekeit is ugyanolyan fontosnak tartanám, mint a sajátjaimat.

2015. nov. 11. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Azért az ember nem tud örökké álarcot viselni, előbb-utóbb kiderül, ez persze azon is múlik, hogy az illető mennyire jól tud játszani, de azon is, hogy akivel próbál, az mennyire jó emberismerő, mennyire tapasztalt, mennyire ismeri az ilyen embereket. Nem mindenkit lehet átverni. Nálam csak egyszer lehet eljátszani a bizalmat.
2015. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem.Már volt kapcsolatom hasonlóval.Nem tudnék hinni benne, hogy az én érdekeim is fontosak neki.A felsorolásodból mindnek pont az ellenkezője tetszik egy fiúban.
2015. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!