Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal aki dadog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki dadog?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy vannak ennél fontosabb dolgok is,de titeket zavarna ha a párotok minden mondatában dadogna?

Nemet is írjatok légyszíves! :)


2015. okt. 17. 01:12
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:

Én szinte mindenféle beszédhibát imádok valamiért...

Jah,fura.


20/F

2015. okt. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
1. alacsony igények..?
2015. okt. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2 Azt azért be kell látnod hogy ritka szexi lehet az amikor egy dögös csaj dadog. :)


A sejpítés és a pöszeség viszont zavar.

2015. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:
Nem. Egyszerűen csak aranyos tud lenni. Selypítés,pöszeség,dadogás.
2015. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szóval kérdező, ha te lány vagy és dadogsz, akkor elég ha dögös vagy. ;-)
2015. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én még nőt nem láttam dadogni
2015. okt. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nőt még én se hallottam dadogni :D Viszont nemtől függetlenül, ha tetszik a kisugárzása, akkor dadogással együtt tetszik.
2015. okt. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem mészetesen zavarna..zavar, de hozzá leeht szokni.l

A legtöbb dadogósnak szimpla beszédben csak kis gondja van, ha nézik figyelik, vagy ideges, akkor több.

Tapasztalat, randiztam dadogós diuval..

Nagyon nehéz kivárni, amíg elmondja amit akar ( első randikon a beszélgetesen, egy,ás megismerésén. Ahangsuly)

De ez a partneren is áll.. Én türlmes voltam, rajöttem hogy nem szabad nagyon közben a szemébe éezni stb.. Akkor nem tíz szótagismétlés volt, hanem csak egy a szavak előtt.. ;)

Nem emiatt nem randiztunk tovább.


Egyébként van nőben is, anyukám régen dadogott- időszámításom előtt ( most már csak ha ideges, akkor is kicsit,mindateleji szó áll)


Tehát ér koromban összejöttem volna..

28/n

2015. okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*facér
2015. okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy lány akivel randiztam nem tudta kimondani az r betűt, szerintem nagyon aranyos volt :)

27F

2015. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!