Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott valaki innen népvisele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki innen népviseletben járni? Összejönnétek olyannal aki népviseletben jár még?

Figyelt kérdés
Gondolom nem lehet kizáró ok, de azért mégis furcsa lehet.

2015. szept. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez mennyire számít népviseletnek, de:

Erdélyben kaptam egyszer egy lenvászon, csipkézett felsőt. Elegáns és nagyon kényelmes, jól is áll. Ezért vettem még pár felsőt, meg ruhát is ilyen anyagból hasonló stílusban. Szeretem őket, kellemesek, kényelmesek. Szerintem nem furcsa. Viszont én olyan vagyok, hogy nem érdekel ki milyen ruhában jár, ha ő abban érzi jól magát. Nem nézem le a feneket villantó rövidgatyás lányokat és a bőrnadrágos, metálos srácokat sem. Lehet, hogy rám furcsán néznek mert olyat hordok ami tetszik nekem, de nem törődöm velük. Ennél több kell, hogy elszomorítsanak.

2015. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az arca és a hajviselete, akkor simán randiznék vele. Ha emberileg is rendben van és hasonlóak az elképzeléseink és a céljaink, akkor járnék is. Nálam legalábbis nem kizáró ok a népviselet, sőt, vannak akinek kimondottan jól áll.
2015. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem felizgat ha egy lányon ilyen ruha van
2015. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kivülállóként mondom hogy az őrsvezetőm is népviseletben jár, (hortobágyi csikós, nagyon király) és bomlanak utána a csajok :D
2016. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!