Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval aki nem egy mintaember, sunyi, elvtelen, ravasz, önző, megalkuvó?

Figyelt kérdés
Hát szóval ilyen vagyok. Mindig a saját érdekeimet helyezem előtérbe, és elég opportunista, megalkuvó, jellemtelen alaknak tartom magam, nincsenek elveim. Mindig csak azt nézem, h az adott helyzetből hogy tudnék a lehető legnagyobb hasznot húzni. Más embereknek egyébként nem akarok rosszat, csak magamnak akarok jót, tudatosan közvetlenül nem ártok senkinek, max közvetve. Elég sikeres vagyok az életben, jól boldogulok, mert mindig tudom, h kinek mit kell mondani, ügyesen lavírozok. Komoly párkapcsolatom még nem volt, csak kalandok. Pedig sztem egy jó társ mellett talán jobb ember válhatna belőlem, persze az is lehet, h nem ez még nem derült ki. Mindenesetre ha lenne egy párom akit szeretek ,akkor az ő érdekeit is ugyanolyan fontosnak tartanám, mint a sajátjaimat.

2015. nov. 11. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"sunyi, elvtelen, ravasz, önző, megalkuvó"-ilyennel be se ülnék soha még egy kávéra sem, nemhogy együtt járni + kapcsolat + komolyabbak.
2015. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"ilyennel be se ülnék soha még egy kávéra sem, nemhogy együtt járni"


Szerintem meg simán beülnél, mivel nincs a homlokomra írva, h milyen a jellemem. Hidd el, elég megnyerő tudok lenni.

2015. nov. 11. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lennél szimpatikus. Hiába vagy megnyerő - ebben nem kételkedem, a pszichopaták is azok... -, azért hamar kiderül, ha nincsenek olyan értékeid, amiket én elvárok egy férfitől, vagy úgy általában egy embertől. Én a páromra szeretnék felnézni, és szeretném őt emberként tisztelni (így is van ez jelenleg a kapcsolatomban). Ha az értékrendemmel nem egyezik valaki viselkedése, azt nem tudnám elviselni hosszútávon. És mivel én nem utazom alkalmi kapcsolatokra, nem tudnál olyan megnyerő lennél, hogy lebeszéld rólam a bugyit.
2015. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még a ravasz lehet pozitív is, de a sunyi, elvtelen, önző, megalkuvó, ezek nem. És rövid idő alatt úgyis kiderül, milyen vagy.

Ne egy másik ember miatt akarj megváltozni, mert csak magadért tudsz.

2015. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h megváltoznék, inkább úgy fogalmaznék, hogyha egy lánnyal tényleg komolyan gondolnám, akkor már ő is ugyanolyan fontos lenne mint én, az önző érdekeim megmaradnának, de nem csak a saját érdekeimet nézném, hanem a saját és a párom érdekeit együtt, mivel párként már a közös önző érdekeink lennének a legfontosabbak.
2015. nov. 11. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Számomra ezek akkor is negatív tulajdonságok. De neked kell tudnod, hogy ez jó-e így, neked megfelel-e.
2015. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kérdező, az szuper, ha magadnak tetszel és megnyered önmagadat, lehet, hogy másokat nem mindig, illetve egy bizonyos kategóriát biztos nem ;)
2015. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En is Deak Feri fan vagyok. Minel tobb kepet be akarom gyujteni.

Csak igy tovabb. Oltozz menon, sportolj sokat.

2015. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mr.Heisenberg ***** válasza:
kezdjük azzal, hogy aki sunyi, elvtelen, ravasz és önző az soha a büdös ku*rva életbe nem lesz a nőkkel őszinte, így nem fognak rájönni, hogy kivel is állnak szemben! a pszichopatákra például kimondottan tapadnak a nők!
2015. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat esetén azért előbb utóbb kiderül, h milyen személyiség a másik.
2015. nov. 12. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!