Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy csaj, buszmegállóban 5 méterre vagyunk egymástól?

Figyelt kérdés

Már napok óta, vagy mondjam, hogy tavaly óta tetszik a csaj, de nem merek odamenni hozzá. Fent van iwiwen is, de már ideje (hónapja) nem lépett be. Haverom tudja, hogy hol lakik, de mégis, mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 11. 18:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mivel nincs kint a címed, így nem tudok írni neked. Én mail címem: opersnet[kukac]gmail[pont]com és ott leírom msn-t
2008. szept. 11. 20:23
 32/37 anonim ***** válasza:
khm... IWIW-en? Apjától? Nevetséges. (már bocsi :) A lényeg, hogy figyeld mit csinál, és így próbálj alkalmazkodni. Volt barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy megkérdeztem tőle van-e tüze. Vagy ha netalántán van közös ismerősötök az is előny.
2008. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm aki az utcájában lakik. De hogy jön a képbe?
2008. szept. 12. 07:08
 34/37 anonim ***** válasza:

Hmmm :))

Ugyanezt a stílust én is eljátszottam pont ugyanugy egy 13 éves lánynál 18 évesen :DDD

Először is nyugi. Menj haza, és gondold végig egy kis teasütemény mellett elkényelmesedve, hogy mikből választhatsz: e-mail írás, msn, chat.hu, " buszmegálló ",sms, telefonhívás, kézzel írt levél ( már totál ciki és ritka is), A BARÁTNŐI (tuti tipp*), myvip üzenet, iwiw üzenet... haver, szedd fel ezt a csajt, mert elmegyek és megverlek :DFDD nyugi csak vicceltem, de komolyan, ne szórakozz már ezzel a csajjal eddig, rendesen már látvány-sportot űzöl ebből az udvarlásból :)

De mindenképpen vedd át a GYELV szabályait ;)


GYENGESÉGEK

ERŐSSÉGEK

LEHETŐSÉGEK

VESZÉLYEK


Aztán csak spontán :) Ne úgy szólisd meg mint aki megakarja gyílkolni, vagy erőszakolni. Ne nyögjél, ne ordíts XD és ne ismételgesd a mondataid. Ne vakard közben a segged, és ne köpködj oldalra. Ne térdenállva könyörögj neki, mint akinek ez az utolsó esélye arra hogy becsajozzon. Tudod mit? Becézd. Az emeli az imidzsed. Ezzel a csaj is azt hiszi rólad, hogy tökös faszi vagy. :DD


Sok sikert haver!

2008. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát ezen qrva jót nevettem. Köszi a választ, és említem, hogy alakulóban vannak a dolgok. Írtam neki myvipre, iwiwre.

Köszi


Üdv, Tamás

2008. szept. 13. 07:14
 36/37 anonim ***** válasza:
És melyik módszer vált be az alábbiak közül?
2009. febr. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Az iwiw-es ×)
2009. aug. 27. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!