Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy csaj, buszmegállóban 5 méterre vagyunk egymástól?

Figyelt kérdés

Már napok óta, vagy mondjam, hogy tavaly óta tetszik a csaj, de nem merek odamenni hozzá. Fent van iwiwen is, de már ideje (hónapja) nem lépett be. Haverom tudja, hogy hol lakik, de mégis, mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 11. 18:46
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez reggel van. Sajnos hazafele már nem látom, de ha ez haza fele lenne, akkor oké. :)
2008. szept. 11. 19:54
 22/37 A kérdező kommentje:
Olyan választ várok, ami nagyjából megfelelő. Tudom, hogy nehéz, de gondoljatok az én helyzetembe. Tömeg, ismerősök, ki a frász menne oda egy 13 éves csajhoz? Tök égnék a haverok/szomszédok elött, mint a parázs. Azért gondoltam nyugisabb dologra. MSN esetleg nemjó? Ha megszerzem a címét?
2008. szept. 11. 20:00
 23/37 anonim ***** válasza:

Ami az elöző válaszadó(k) irtak mindegyik jobbnál jobb ötletcsak ne legyél beszari. Nézd egy 13 éves lány (kb acsajoknál iylenkor kezdödnek a pasizás meg egyéb, szal tudja miröl van szó) és sztem sőt biztos egy 13 éves marhára örülne ha lenne neki egy 17 éves pasija. Részben azért mert a láynok szertik a z érett pasikat, és igy a lány is felnötebbenk érezheti magát. Ha 13 éves akor gondolom ne mvolt komoly kapcsolata akármiylen jo csaj is szal biztos hogy nagoyn örülne ha leszolitaná egy sokal idösebb férfi és komolyan állna a dolgokhoz. Ugyna én 16 vok de én is 13-15 évesekkl kavarok mert friss husok::):) szal nem gáz. És mi a francnak vagy ideges ISTENEM EGY 13 ÉVES LÁNY :D te meg egy 17 éves gimnazista . HOLNAP LESZOLITOD !!!!

Sok siekrt:)

2008. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Bocs, ezen görcsöltem egy sort. :D

Háát öregem. A sok válasz, brr.. Kirázott a hideg, mikor belegondoltam, hogy buszmegállóban kell leszólítani. Áhh. Holnap kizárt, gyakolatra negyed 11-re megyek be. Szóval "beszari" vagyok. És nem tudok változtatni. Legyökerezek a buszmegállóban. Többször akartam szemezni vele, de á semmi. Tök kész vagyok. De ha visszanézett volna, fix, mindent megtettem volna, hogy vágja miről van szó.

2008. szept. 11. 20:07
 25/37 A kérdező kommentje:
Akinek van ideje, nagyrészt délután elér egy chaten: [link]
2008. szept. 11. 20:10
 26/37 anonim ***** válasza:

És szard le hogy mit mondanak a haverok. Sok ismerösöm van akinek 8 évvel fiatalabb barátnöje van és egyáltalán nem érzi magát égönek. MERT HIDD EL NEM AZ. Mondom szard le mit gonodlnak sokszor nekem is lemonták jo haverok hogy gondoljam át de te tudod szokták mondani másik meg azt mondják hogy vágjak bele semmi gáz mert sokkal de sokkal több eséyled van mitn az idössebb korosztálynál

Az msn egy fiatal lánynak tök fölösleges föleg ha faterjátol kéred el. Akkor a csaj picit szánalmasnak fog nézni (hidd el nem sértés) és még igy is rontasz magadon ha estelg isemred vmelyik bnöjét akro kérd el tölük vagy kutass aneten sokan kiirják a cimüket..

ÉS nem menj el a házához

1. nem ismer szal azt fogja hinn ih a cukros bácsi:D

2. azt hiszi hogy kutatsz utána

elöző válaszadó

2008. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Köszi, betartom. De a buszmegállóban való leszólítás mindenki elött. Hát ezt nem vállalom be. Egyszerűen nem. Ha ketten lennék vele, akkor bőven, simán. Nem tudom, hogy lehetne megoldani valahogy. Esetleg tudatni vele a helyzetet.
2008. szept. 11. 20:13
 28/37 anonim ***** válasza:
Elméletileg jó az msn, de akkor egyedül szerezd meg a címét, mert ha egy ismerősétől/rokonától kéred el, akkor az ciki lehet... visszatérve a buszmegállóra: ha igazi haverjaid, vagy inkább barátaid vannak ott, akkor nincs okod leégni előttük, de ha olyan egyszerű haverok, akik esetleg kiröhögnek, ha valami balul sül el, akkor őket inkább csak simán szard le (remélem, nem osztálytársaid). A szomszédok/felnőtt embereknek előtt tényleg nehéz dolgod van, erre már csak azt tudom mondani, hogy ne stresszelj, maradj teljesen higgadt, ne görcsölj, zárd ki a külvilágot, és úgy szólítsd meg a csajt.
2008. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Sok a felnőtt, eléggé. Aztán van ott pár csaj, és két szomszédom, ők annyira nem bunkók. De felnőttektől tartok. Ha nem lennének, csak szomszéd, simán menne.

Az msn dolog lenne a legszuperebb, amit hamarosan megszerzek. Aztán várok, és várok. Ha nem igazol vissza, akkor nem tudom. Levelet ne írjak neki? Mármint kézzel postaládába?

2008. szept. 11. 20:19
 30/37 anonim ***** válasza:

Beszéljük meg priviben küldj nekem egy mail-t amivel elérhetlek.

átéltem ezt az érzést szal aszem segithetek:)

Mns-re gondoltam

2008. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!