Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy csaj, buszmegállóban 5 méterre vagyunk egymástól?

Figyelt kérdés

Már napok óta, vagy mondjam, hogy tavaly óta tetszik a csaj, de nem merek odamenni hozzá. Fent van iwiwen is, de már ideje (hónapja) nem lépett be. Haverom tudja, hogy hol lakik, de mégis, mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 11. 18:46
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
A csaj 13 éves, én meg 17 leszek november végén. Nem gáz? :P
2008. szept. 11. 18:48
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
talán megkéne szólitani.
2008. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Áhh, nem eléggé vagyok merész. Pláne a tömeges buszmegállóban. Inkább házához megyek, de akkor sem merném szerintem. :S Meg mi van, ha nem jövök be, váá.
2008. szept. 11. 18:50
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

"Meg mi van, ha nem jövök be, váá." ezt kudarcnak hivják.

de ha nem teszel semmit,mert félsz, akkor meg esélyed se lesz. lehet hogy ő lehetne a feleséged stb., de TE aki félc a kudarcoktól inkább nem szólsz hozzá,hanem hagyod, és arra pazarlod az idődet hogy sóvárogc utána.

2008. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
amugy ismered már?
2008. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Akkora barom vagyok. :-)

Én mondtam. De köszi a választ. Hát nem a buszmegállóban, de már eléggé "ráléptem" a dologra, tehát a köv. héten szerintem elmegyek hozzá, és a házuknál mondom meg. De mit mondjak?

2008. szept. 11. 18:54
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, csak látásból...
2008. szept. 11. 18:54
 8/37 A kérdező kommentje:
Egy 13 éves csaj meg mit tudhat a szerelemről? Vagy tévedek? Mert szerintem nem sokat. Én 13 évesen nem igazán érdeklődtem ilyesmi felé, meg hát nem tudom...
2008. szept. 11. 18:57
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjál? Ez pofonegyszerű! Én is így csináltam: odamész, megszólítod és megkérdezed h szintén azzal a busszal megy-e amelyikkel te? innentől kezdve jöhetnek, h mindig ezzel a busszal jársz? stb kérdések. nekem ez bevállt, az egész utat végigdumáltuk és nagyon jó volt :)
2008. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszi, de a helyzet az, hogy tudom melyik busszal megy. Látom, stb. Próbáltam szemezni vele, de még egyszersem nézett vissza, hogy "elkapjam". Hülye ötlet iwiwen apjától elkérni msn címét? :P
2008. szept. 11. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!