Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, SZTÁRRAL (zenész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, SZTÁRRAL (zenész, sportoló, stb) nagyon nehéz összejönni szexre?

Figyelt kérdés

Mert én pl elég igazságtalannak tartom, hogy értékes férfiakkal dugnak olyan teljesen hétköznapi lányok, akik jobbára csak a szépségüket tudják felmutatni, de annak is nagy részét genetikailag örökölték.


De még talán a szépségük sem kirívó, egyszerűen csak van valami a lábuk között. Amit megint csak ingyen kaptak.


És ezek a lányok dughatnak pl zenészekkel, sportolókkal és hasonló férfiakkal, akiknek meg igazán sok idejük és kínlódásukba került, hogy azok legyenek, akik.


Azt sem értem, hogy pl a vízilabdások miért dugják halomra a nőket már fiatal korban.


Tényleg van lány, aki beül vízilabda edzésekre, hogy a pasikra gerjedjen?


Érdekes módon egy pasi nem ülhet be akárhova lányokat bámulni, mert egyből kifigurázzák, nem még hogy dugjon is azokkal a lányokkal.


De úgy látszik nőknek mindent szabad :(


Azt sem értem továbbá, hogy ha egy lány mondjuk rajong valamilyen együttesért, akkor miért van reális esélye annak, hogy az együttes valamelyik tagjával kefélhessen (de felőlem grupiba is vágathatja magát, tuti történnek ilyenek is szép számmal)


Mikor jön már el az az idő, hogy az átlagos semmitmondó férfiak is dughatnak vonzó nőkkel KÖNNYEN?


2015. okt. 29. 08:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

velem dugnak ja, de:


1, milyen nők

2, milyen gyakran

3, mennyi kinlódás mire összejön

2015. okt. 29. 09:52
 32/35 anonim ***** válasza:
Vízilabdás és volt megasztáros haverom is van, mind a kettő azt kúr meg szinte akit akar. És, ha éppen valamelyik megtetszik nekik könnyen össze is jönnek velük. Ugye nem nehéz ezt elképzelni? Ha én aki nem vagyok ex megasztáros és dugnék fűt-fát el lennék könyvelve olyannak akinek csak a dugás kell. Ezeknél ezt elnézik.
2015. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hát nehéz is meg nem is olyan körökben mozogni,ahol lehet pl vizilabdásokkal ismerkedni!


Van olyan igen,aki meccsekre jár, és összejön egy sportolóval, de mindenkinek más a szép és a feltűnő. Külsőre tudok olyan sportolót, aki ronda és túlsúlyos is, nem mondom, hogy ragadnák rá a nők!


Szerintem ha bekerül valaki ilyen celebes közegbe,akkor nem számít, hogy ronda-e, kap pár kiló sminket, meg magára rángat jó cuccokat,aztán annyi elég :D

2015. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
ragadnak rá* bocsi :D de szerintem ő kivétel,mert azért a legtöbb sportoló testre legalábbis sportos!
2015. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

össze-vissza beszélsz. egyszer azt mondod, hogy a férfiaknak milyen jók az átlagos nők, az kell nekik, a kérdésedben meg azon panaszkodsz, hogy semmitmondó férfiak mikor dughatnak vonzó nőkkel.

egyébként meg ha ez zavar, akkor beszéld meg férfitársaiddal, hogy ne dugjanak meg minden nőt, és akkor a nők sem kaphatnak meg mindent.

2015. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!