Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, SZTÁRRAL (zenész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, SZTÁRRAL (zenész, sportoló, stb) nagyon nehéz összejönni szexre?

Figyelt kérdés

Mert én pl elég igazságtalannak tartom, hogy értékes férfiakkal dugnak olyan teljesen hétköznapi lányok, akik jobbára csak a szépségüket tudják felmutatni, de annak is nagy részét genetikailag örökölték.


De még talán a szépségük sem kirívó, egyszerűen csak van valami a lábuk között. Amit megint csak ingyen kaptak.


És ezek a lányok dughatnak pl zenészekkel, sportolókkal és hasonló férfiakkal, akiknek meg igazán sok idejük és kínlódásukba került, hogy azok legyenek, akik.


Azt sem értem, hogy pl a vízilabdások miért dugják halomra a nőket már fiatal korban.


Tényleg van lány, aki beül vízilabda edzésekre, hogy a pasikra gerjedjen?


Érdekes módon egy pasi nem ülhet be akárhova lányokat bámulni, mert egyből kifigurázzák, nem még hogy dugjon is azokkal a lányokkal.


De úgy látszik nőknek mindent szabad :(


Azt sem értem továbbá, hogy ha egy lány mondjuk rajong valamilyen együttesért, akkor miért van reális esélye annak, hogy az együttes valamelyik tagjával kefélhessen (de felőlem grupiba is vágathatja magát, tuti történnek ilyenek is szép számmal)


Mikor jön már el az az idő, hogy az átlagos semmitmondó férfiak is dughatnak vonzó nőkkel KÖNNYEN?


2015. okt. 29. 08:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

miért járna átlagos, semmitmondó férfiaknak vonzó nő?

átlagos férfinak átlagos nő jár... ha a pasi nem tesz semmit magáért, akkor a nőtől se várja el

2015. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
és átlagos nőnek miért jár átlag feletti pasi?
2015. okt. 29. 08:38
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Álmaidban.
2015. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
nem jár... de lehet ők amellett hogy küldőre átlagosabbak, legalább nem semmitmondóak :D és tudnak kompenzálni
2015. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

nem semmitmondóak? :D


jaj nagyobb viccet sem olvashattam volna igy reggel.

2015. okt. 29. 08:41
 6/35 A kérdező kommentje:

pont olyan a téma, mint konditeremben, ahol a cérnavékony lányok gondolják azt magukról, hogy ők a legfittebb joképü fiukkal vannak egy lapon.


közben meg sétálgatni járnak a futogépre meg 2 kiló sulyzóval bohockodnak.

2015. okt. 29. 08:42
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen zenésszel és sportolóval. Néhány pattanásos fejű no-name falusi rockbanda tagjaival Mariska néni is össze tudna jönni. De mondjuk Robbie Williams-el már nehezebb. Sportolóknál hasonló a helyzet. Cristiano Ronaldo-val összejönni lényegesen nehezebb mint mondjuk egy helybéli kis senkivel.
2015. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
hát én mondjuk az ilyen kispál énekes szintre gondoltam, azokra ugyis sok tinilány veri otthon a csiklót
2015. okt. 29. 08:48
 9/35 A kérdező kommentje:
de egyébként ha egy híresebb dj (~5000dollár/fellépés felett) turnézik, akkor is tuti akad ez-az a farkára.
2015. okt. 29. 08:50
 10/35 A kérdező kommentje:
de egyébként az emlitett hires világsztárokkal is tuti szexelhettek SENKI nők.
2015. okt. 29. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!