Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, SZTÁRRAL (zenész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, SZTÁRRAL (zenész, sportoló, stb) nagyon nehéz összejönni szexre?

Figyelt kérdés

Mert én pl elég igazságtalannak tartom, hogy értékes férfiakkal dugnak olyan teljesen hétköznapi lányok, akik jobbára csak a szépségüket tudják felmutatni, de annak is nagy részét genetikailag örökölték.


De még talán a szépségük sem kirívó, egyszerűen csak van valami a lábuk között. Amit megint csak ingyen kaptak.


És ezek a lányok dughatnak pl zenészekkel, sportolókkal és hasonló férfiakkal, akiknek meg igazán sok idejük és kínlódásukba került, hogy azok legyenek, akik.


Azt sem értem, hogy pl a vízilabdások miért dugják halomra a nőket már fiatal korban.


Tényleg van lány, aki beül vízilabda edzésekre, hogy a pasikra gerjedjen?


Érdekes módon egy pasi nem ülhet be akárhova lányokat bámulni, mert egyből kifigurázzák, nem még hogy dugjon is azokkal a lányokkal.


De úgy látszik nőknek mindent szabad :(


Azt sem értem továbbá, hogy ha egy lány mondjuk rajong valamilyen együttesért, akkor miért van reális esélye annak, hogy az együttes valamelyik tagjával kefélhessen (de felőlem grupiba is vágathatja magát, tuti történnek ilyenek is szép számmal)


Mikor jön már el az az idő, hogy az átlagos semmitmondó férfiak is dughatnak vonzó nőkkel KÖNNYEN?


2015. okt. 29. 08:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
10%

Kispál énekesére pont egyetlen egy tini sem veri a csiklóját xD

Egyrészt az már egy lejárt lemez és már mindenki halálosan unta annak idején is a számait. Másrészt az már egy kivénhedt papa.

2015. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

és ezt irigyled másoktól? :D

oké, volt max egy jó éjszakájuk (vagy nem) de ennyi.

szerintem semmi irigylésre méltó nincs benne. nem fognak azok a 'sztárok' sem emlékezni a lányokra, és a lányok se ezt fogják emlegetni életük végéig...



ha ennyire ilyenekre hajtasz, menj el bulizni itass le valami buta p..csát aztán viheted szobára

2015. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért szexelhettek velük, mert az adott sztárnak kellettek. több szár, több ezer ajánlkozó nőből kiválasztopttak 5-öt vagy 55-öt.

Vannak olyan sztárok is, akik nem szexkalandorok, és szüzek vagy csak a feleségükkel szexelnek, és többségük ilyen.

2015. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

SZEEEEEEEERINTED :D


persze könnyen gondolhatod ezt, mert te biztos egy rendes méretü és kinézetü ember vagy, akinek ez tényleg elérhető dolog.


DE NEKEM NEM!


mert én nem vagyok sem magas, sem izmos, sem joképü, sem gazdag.

2015. okt. 29. 09:03
 15/35 A kérdező kommentje:

na csak ez a baj, hogy egy pasi akkor válogathat nők ezreiből, ha elért valamit az életben,


de egy nő meg kb minden esetben válogathat pasik ezrei közül

2015. okt. 29. 09:03
 16/35 anonim ***** válasza:

15: ? :-)

Mivaaan??!:)

Honnét veszed, hogy nők pasik ezreiből válogathatnak?

2015. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

akármilyen tárkseresőre megy egy nő, azonnal elárasztják levelek százaival.


egy többmilliós metropolisban nyilván nagyságrendekkel több az érdeklődő

2015. okt. 29. 09:16
 18/35 anonim ***** válasza:
90%

Te bezséltél erről nőkkel is? Igaz hús-vér nőkkel. Mert ez nagyon elszállt fantazmagória.

A Te nőbarátaid miről számolnak be?

Nem ismersz egyetlen egyedülállót sem?

Anyukád? Nővéred? Nagynénid?...

2015. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%

igen, sok pasi ír nekünk, ez tény.


de ezeknek a fele rettentő buta, vagy tróger, bunkó, paraszt, csak szexelni akar, esetleg nem meri felvállalni magát (nincs képe), vagy rohadt beképzelt, teljesen más az érdeklődési köre, stb tudnám sorolni....


és azok közül akik írnak marad mondjuk 5 normális, abból 3 egyszerűen nem tetszik, a 2 közül az egyiknek kiderül hogy barátnője van, vagy nem tudunk beszélgetni és jó esetben marad 1.... :D annyira látszik hogy nem tudod miről beszélsz.


ha a nők 'dolga' lenne a kezdeményezés, akkor neked is írnának társkeresőn, csak azoknak a nőknek a nagyrésze lehet dagadt, igénytelen, büdös, buta paraszt lenne, azokat te se számítanád potenciális 'jelöltnek'

2015. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

van egy ismim, fellépett az Amsterdam Dance Eventen, nicky romero előtt, szal nem kispályás gyerek, aztán nem nagyon akart beszámolni arról hogyan dugott az öltözőkocsiban.


annyit mondott, hogy ő ment oda a csajhoz.


igazából ilyen helyzetben biztosan nagyon nehéz elrontani.

2015. okt. 29. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!