Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne meghódítani 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne meghódítani 1 férjezett híresebb zenész nőt?

Figyelt kérdés
Kanadai zenekar, nem igazán járnak Európában, most voltak! Koncert után elcsíptem őket/őt is! Kaptam tőle puszit meg megöleltük egymást meg pár mondat. Egyébként idősebb nálam 16 évvel (41 éves!). Tudom lehetetlennek tűnik, de én alapvetően semmihez se így állok hozzá, csak most ötlet híján vagyok.

#randizás #híresebb nő
2015. okt. 24. 07:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Képtelenség. Felnőttként az embernek tisztában kell lennie azzal, mi a rajongás és álmodozás és hol kezdődik a való élet. Lehetsz optimista, de ez azon túl van.
2015. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam rávilágítani, hogy ötlet kéne. Egyébként nem rajongás! Rengeteg interjút olvastam vele/láttam, nagyon értelmes nő, fiatalos, energikus és tehetséges! Az, hogy maga a zenekart szeretem/a hangját és szövegeiket még ezt a szándékomat nem ennek köszönheti! Rengeteg nagyon jó nő előadó van. (Egyébként 2 éve még azt se gondoltam volna, hogy egyáltalán láthatom őket élőben mert kicsit drága az államokba kijutni, és akkor tájt semmilyen nagyobb anyagi forrásom nem volt), nos ezen túl is lőttem mert egzaktul vele/velük is tudtam találkozni!
2015. okt. 24. 08:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmes, okos.... ÉS HÁZAS! 25 évesen tudhatnád, hogy a zenész többek közt abból él, hogy koncertezik, amin jó ha van tömeg, s ha van belépő akkor mégtöbb tömeg a jobb, ezért ő kedves kell, hogy legyen a rajongóihoz, nem ordíthat nekik, mert akkor franc se fogja venni az albumát, koncertre se megy a bánat se, gondolom ezért ölelt meg, s biztos bociszemekkel nézted s kaptál puszit is. Te komolyan azt gondolod, hogy ebből lehet valami? Nem 26 év van köztetek véletlenül csak elírtad?
2015. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

5 emberből sem tudná megmondani, ki voltál. Fogalma sem lenne róla, annyira lényegtelen neki. Egy voltál a tömegben, akivel kedves volt azért, hogy népszerű maradjon és a következő dalaikat is legyen kinek eladni. Őszintén szólva döbbenetesnek találom, hogy felnőtt férfi létedre nem tudod ezt a helyén kezelni.

- házas

- a világ másik felén él

- 16 évvel idősebb

- minek kezdene egy rajongóval?

- soroljam még?


Ha annyira értelmes, mint te gondolod, akkor mégis mit várnál tőle ezek fényében?

2015. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Na várjunk, azzal képben vagyok, hogy valószínűleg neki már fogalma sincs arról, hogy ott voltam! Habár elég sok hülyeséget magyaráztam illetve a többi tagnak is, becsípve!


Szóval nem erre építek csak, hogy élőben is lehengerlő és szöget ütött a fejemben ha van valami mód, miért ne?


És akkor sorban:

-házas... és? Mintha a mai világban nem szoktak elválni az emberek sokszor egy harmadik fél miatt.

-távolság... és? Én alapvetően kíváncsi vagyok az egész világra, rengeteg helyre elakarok menni, többek közt az MSC-t is külföldön fogom csinálni.. Ausztrália, Amerika vagy Kanada.

-idősebb... és? Mai világban szerintem ez semmit nem jelent.

-rajongó... Oké! Vegyük úgy. Mi azzal a baj ha tetszik a munkássága? Bennem is van ráció, nem tartom magamat annyira általános jelenségnek, de ez most lényegtelen.

-... Kérlek, sorold!


Nekem csak egy kiinduló pontra lenne szükségem, vagy egy ötletre! Amit tovább tudok gondolni..akár! Ha volt valaki ilyen helyzetben és jutott is valamire! (Biztos volt már ilyen is a történelem folyamán.)

2015. okt. 24. 10:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak totál igaza van.

De ha már ötletet akarsz:

Először is azokban a körökben kellene mozognod, ahol ő, hogy legyen lehetőséged megismerni úgy, hogy nem rajongóként kezded. Tehát mondjuk társasági eseményekre kellene bőszen eljárni, ahol ő is ott van. Jótékonysági estek, premierek (ahol ő is vendégként van jelen), partik, stb.

Nem árt, ha van ismerősöd, aki be tud mutatni neki.


Ezek viszont általában zártkörű események, tehát az "utcáról" nem nagyon fognak beengedni. Kellenek ajánlások, amik alapján meghívnak téged ilyenekre. Ha ilyenekre sikerülne bejutnod, akkor kezdődne a neheze. El kellene érned, hogy ne csak bájcsevegjetek, hanem valóban érdekeld őt. Amihez nyilván a férjének is lesz egy-két szava. Egy jól működő házasságot pedig esélyed sincs lerombolni. Eleve baromi tirpák viselkedés szándékosan arra törekedni, hogy szétválassz két embert.

2015. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy. Tudom... és? És semmi. Úgy kell neked!
2015. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Köszönöm! Ezen már eltudok indulni. Az a baj, az idő ellenem dolgozik. Mivel bár itt hülyének néztek, azért reálisan látom, hogy idősebb a hölgyemény már! ...hiába, hogy egy 30 éves kisugárzásával rendelkezik, így bele kell húznom a project-tel, ha még elakarok tölteni vele néhány szép/izgalmas évet! :)
2015. okt. 24. 11:19
 9/18 A kérdező kommentje:
Update: Gondolkodtam a dolgon és simán megvalósítható csak a székhelyemet kéne átrakni a tengeren túlra, ami jövő december előtt nem esedékes, viszont eszembe jutott egy másik ötlet, hogy felvenni először vele levélben a contactot, a kiadóján keresztül? És itt persze az összes rendelkezésemre álló kreativitásomat felhasználni. Illetve visszaszorítani a "rajongói" hangzatát a levélnek. Mit gondoltok?
2015. okt. 25. 02:09
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát figyelem felkeltő legyen, amire akarhatna válaszolni!
2015. okt. 25. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!