Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne meghódítani 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne meghódítani 1 férjezett híresebb zenész nőt?

Figyelt kérdés
Kanadai zenekar, nem igazán járnak Európában, most voltak! Koncert után elcsíptem őket/őt is! Kaptam tőle puszit meg megöleltük egymást meg pár mondat. Egyébként idősebb nálam 16 évvel (41 éves!). Tudom lehetetlennek tűnik, de én alapvetően semmihez se így állok hozzá, csak most ötlet híján vagyok.

#randizás #híresebb nő
2015. okt. 24. 07:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

El sem fog hozzá jutni egy ilyen levél. Először szűrik a kiadónál, aztán ha ott továbbjut akkor a managere olvassa el, majd ha itt is rendben, akkor kerülhet esetleg az asztalára. Persze ekkor sem biztos, hogy el fogja olvasni, sőt ha elolvassa, akkor még az sem biztos, hogy akar majd válaszolni.


"Találékonyság" alatt gondolom azt érted, hogy kamuzol valamit ki vagy. Megnyugtatlak, ez sem fog menni. Ez a szakma igen belterjes, mindenki ismer mindenkit. De ha nem, akkor is olxan kapcsolataik vannak, hogy 5 perc alatt kiderítik, hogy te is csak egy magát okosnak gondoló Rajongó Jóska vagy valami olyan országból, aminek ők a létezéséről sem tudnak.


Csak személyesen van esélyed, ez tuti.

2015. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Újabban konkretizálnom kell, hogy a "híresebbet" úgy értem, hogy mondjuk többen ismerik őket mint mondjuk egy orosz drum n bass producert. Tehát nem arra kell gondolni, hogy ők valami szuper sztárok. Maga a zenekar oldala is fb-n kevesebb mint 1 millió kedveléssel rendelkezik. Szóval ők kb az utcára teljesen nyugodtan merészkednek ki. Esetleg a szülő városukban lehet nagyobb hírük (Toronto).


Egyébként nem kamuról van szó. Egyáltalán. Hanem csak bízok az írói/fogalmazói tehetségemben.

2015. okt. 26. 06:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit is híresek (márpedig nagyjából azok, ha Kanadából érdemes volt nekik Európába eljönni koncertezni), akkor is van managerük, aki a hivatalosan (kiadóhoz, nyilvános postafiókba, stb) érkező leveleket kezeli, és két sor után dobja a kukába a mesterien megfogalmazott leveledet.


Neki az az érdeke, hogy menjen az együttes szekere, és a tagok ha csak lehet a zenéléssel foglalkozzanak - egy házasságtörés, válás pedig nem tenne jót az üzletnek.


Másrészt, most visszaolvasva szemet szúrt egy mondatod, hogy "pár izgalmas évünk".

Szóval te azt szeretnéd, hogy most gyorsan dobjon el mindent érted, amíg még 41 évesen harmincasnak néz ki, aztán amikor pár év múlva már kicsit csoffadtabb, akkor pedig szépen elköszönsz, és keresel egy korodbelit akivel családot alapítasz. Nem vagy te egy kicsit eltájolva? :D

2015. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értettem, hogy:

1. Nem lehet tudni előre, hogy vajon új férjként törnék elő! Kissé túlzó és szálhámos az aki egy felületes "ismertségre" illetve tudással egy másik emberről azt mondaná, hogy el is venném!

2. Ez teljesen reális dolog, hogy 5 év múlva 30 leszek, ő meg lehet már a 40-es évei végén kezd lenyugodni a pörgéssel, még én nem!

+ De persze, ha tényleg személyében olyan valakire találnék akinél klikkre jönne, hogy el akarom venni semmi esetre se mondanám a kora miatt, hogy nem!

- Ehhez legalább egy rendes randevúra lenne szükség! (Volt már olyan, akinél valahogy jött ez a gondolat.)



Mondok akkor mást! Most jutott ez eszembe miután felkeltem, szóval való igaz, hogy a manager hozzá állása kérdőjeles, vagy aki épp kezeli a levelet, illetve nem lehet tudni, hogy ha esetleg a szándék meglenne az átadásra, addig nem felejtené el az ember - mivel még turnén vannak 2-3 hónapot!

Viszont mi a helyzet azzal, ha kinéznék egy helyet ahol fellépnek majd és először a helynek írnék egy mailt, hogy ilyenre lenne a lehetőség! Nekik semmilyen olyan esedékes érdekeltségük nincs bennünk mint amit mondtál!

És pozitív válasz eseten: egy jó időzítés és koncert után a turné buszon elolvassa?

2015. okt. 26. 09:15
 15/18 A kérdező kommentje:
Ahahaha! Csak mondom, hogy írtam az egyik helynek ahol fellépnek majd (kicsike club valahol USA-ban), hogy átadnák-e a levelet neki, és a válasz: hogy minden levelet átadnak/továbbítanak az előadóknak! Még, hogy nem lehetetlen! Na jó persze, most jön a nehezebb része, jót kell írni tényleg amit ő nem dob ki a kukákba 2 sor után.
2015. okt. 28. 09:32
 16/18 anonim ***** válasza:

S szerinted hány ilyen levelet kaphat a kiszemelt? :)))

Ne haragudj, de én ezen olyan jól szórakozok, úgy csinálsz mint egy 12-13 éves tini, nekik szokott ilyenfajta rajongási láz beütni a hírességek iránt. Kb 0 esélyed van arra, hogy reagáljon. Lassan úgy képzellek el mint egy zaklatót, ahogy itt olvasom az ámokfutásod, azok szoktak így tervezni s álmodozni, majd ha nem reagál a kiszemelt akkor fenyegetőzni s kiakadni.

De lehet, mind mi látjuk rosszul s alig várja, hogy írj neki. Majd írd meg mi lett.

2015. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Oké megfogom! Amúgy meg, nem tervezem zaklatni, nem úgy fogom fel ezt mint egy komoly dolgot. :D Inkább jó kedvből csinálom, az az ha esetleg nem válaszolna se fogja a kedvemet szegni! Amúgy meg csak szimplán bízok abban, hogy sikerül egy egyedibb levelet összeraknom, egész nagy gyakorlatom van ebben! Régebben leveleztem már egy amerikai opera énekes leányzóval (igaz, ő fiatalabb volt nálam pár évvel), illetve most is levelezek több mint féléve egy ausztrál grafikus művésszel.
2015. okt. 28. 12:20
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez miért lenne rajongási láz? Egyszerű szituációs hasonlat (ami rengetegszer előfordul), pl. összenéz 1 férfi meg egy nő, de nem történik kommunikáció valamilyen oknál fogva, ha jártas vagy a netes világban, tudhatod, hogy valamikor a kedves lovag nekiáll kutakodni a neten, vagy még hirdetést is kreál, hogy megtalálja az adott nőszemélyt. Kb ehhez tudnám hasonlítani azt ami most zajlik!
2015. okt. 28. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!