Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy félénk, visszahúzódó lányt?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal , de nagyon vissza húzódó, mindig otthon ül :/ egyszóval nem megy társasába, de ha társaságba is megy nehezen oldódik :/ beszéltem már vele négyszemközt, de azóta nem találkoztam vele , csak fb on írtam neki , de mindig én keresem :O

2015. jún. 1. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Ebben az esetben, ha volt már személyes találkozó én azt javaslom, hogy fb-on ne beszélgetni próbálj, hanem csak találkozót szervezz.

Ajánlj fel 2-3 napot (hétvége/hétköznap, kora délután/késő délután/este csak hogy biztosan legyen, amiből tud választani :D) amikor te ráérsz, és kérd, hogy válasszon, ha van kedve látni téged és beszélgetni veled. Ha erre nem reagál akkor sajnos hagynod kell, mert ha meg annyira visszahúzódó, hogy az utcára sem mer kimenni, akkor a kapcsolat sem lesz az igazi vele.

2015. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
sehogy nekem nem kéne ilyen lány nincs kedvem előcsalogatni a barlangjából
2015. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Pedig ha egyszer előcsalogattad...

Ahogy az első írja. legyél magabiztos, kezdeményező, rámenős, de nem tolakodó, te ismered, vedd fel azt a stílust ami még nem sok, de elég nyomulós

2015. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mindig én írtam rá fb on is : D amikor találkoztam vele akkor is én mentem oda hozzá :D
2015. jún. 1. 15:02
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Légy vele nyitott, kezdeményező, ugyanakkor nagyon türelmes. A visszahúzódó emberek általában attól félnek, hogy társaságban valamiféle hibát vétenek a viselkedésükkel, ezért ha el akarod nyerni a bizalmát, akkor minden esetben azt kell éreztetned, hogy te pont olyannak kedveled, amilyen. Ha azt érzi, hogy zavar téged a félénksége és mást vársz tőle, azzal csak tovább növeled a szorongását, ha viszont úgy érzi, nincs tétje a dolognak, akkor idővel bátrabb lesz és feloldódik. Csak mindez persze nem megy egy pillanat alatt.
2015. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
azt azért hozzá tenném hogy nem is olyan régen még dadogott :/ lehet ezért ilyen félénk, visszahúzódó :/
2015. jún. 1. 15:10
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

#5-ös nagyon jól írja!

Énrám például teljesen passzol ez a leírás, úgyhogy tapasztalatból tudom, hogy milyen ez a szitu, Kérdező - csak én a másik szemszögből. :)

Én leírnék Neked egy konkrét példát, ami talán segíthet majd... Van egy srác, akivel - bár össze nem jöttünk, de - elég közel tudott férkőzni hozzám annak ellenére, hogy fiú. :P (Gyakorlatilag kapcsolat is lenne/lett volna belőle, hogyha éreznék iránta vonzalmat is.) Szóval úgy történt, hogy a srác gyakran jött oda hozzám beszélgetni, közben mindig közvetlenül viselkedett velem, "nyomta a dumát", megdicsért gyakran és mindig megnevettetett. Tehát egyrészt tudatta velem 100%-osan, hogy elfogad/bejövök neki/szimpi vagyok, másrészt oldotta a feszültséget a közvetlenségével és humorával. És mindezt persze mindig személyesen, interneten soha nem beszéltünk, és így sokkal jobb is volt, könnyebben nyitottam én is. Most már teljesen közvetlen vagyok vele én is. Ráadásul egy idő után azt is elkezdtem érezni, hogy a közelében nyugodtabb vagyok, mert nem "kell" megfelelnem, szóval a bizalom is kialakult annak köszönhetően, ahogyan viselkedett velem.

Szerintem Te is próbálkozzál hasonlóan. Mindenképp legyél nyitott, közvetlen, poénkodjál, és dicsérd minél jobban! Ha ő vonzódik is majd hozzád, akkor nálatok a kapcsolat is kialakulhat. Persze mondjuk attól még, mert nálam bevált ez a közeledés, nem biztos, hogy nála is be fog; nyilván a félénk, visszahúzódó lányok se "egy kaptafán működnek".

Remélem, valamennyire azért tudtam segíteni! Hajrá és kitartás! :)

2015. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
csak nehezen oldódik fel,adj időt neki
2015. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Adok neki időt, most nem keresem egy pár napig :)
2015. jún. 1. 16:46
 10/25 A kérdező kommentje:
Hogy ne nyomuljak annyira
2015. jún. 1. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!