Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok hogy lehet meghódítani titeket?

Figyelt kérdés

Mi alapján mentek el randira egy pasival? Általában milyen kórú pasik jönnek be, veletek egykorúak, vagy a komolyabb 30-asok?

Diszkóban szivesen ismerkedtek?

Vagy ha pl az utcán oda megy hozzátok egy pasi akinek szimpatikusak vagytok, lehet belőle valami?



2015. okt. 10. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok se lany ,se 20 eves. De,legyel igenyes,apolt,legyen jo szoveged,oltozz jol,legyen penzed,magas eletszinvonalat prezentalj,oriasi legyen az onbizalmad. En ezeket tudom ajanlani,tuti recept,de ehez egy szemelyisegtipus is szukseges,hogy tokeletes legyen.
2015. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen ha van pénzed akkor mindened megvan (majdnem), a többire ott a mastercard :P Komolyra fordítva a szót, én nem az olyan pláza lányokat keresek akik mini szoknyában kitett mellekkel hódítják a pénzes pasikat, hanem normális átlagos hosszú távra tervező lányt szeretnék meghódítani. :)
2015. okt. 10. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
A lányoknak NEM a pénz, vagy a jó külső meg ez a sok sablonos marhaság számít amit az #1 írt, ezt csak azok a férfiak hiszik, akiknek nincsenek meg ezek(úgyhogy fogalmuk sincs róla, h ez mennyire számít vagy sem). Nekem viszont megvannak, és ettől önmagában, hogy jól nézek ki, meg anyagilag jól állok még egy lányt se vettem le a lábáról. A saját tapasztalataim alapján egy dolog van amitől csak úgy odavannak értem a nők, mégpedig, ha LESZAROM őket(!!!), régebben nem értettem és mindig nyomultam rájuk, ők meg rám se bagóztak, ellenben azok a csajok akik nem kellettek nekem, és leszartam őket, pont ugyanúgy nyomultak rám, mint ahogy én azokra a csajokra, akik engem szartak le. Most már tudatosan úgy csinálom, hogy aki nekem tetszik, azzal is úgy viselkedem, mintha leszarnám, és akár hiszed, akár nem, beválik...
2015. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hat baratom, nem tudom minek alapjan irtal ilyen szoveget a valaszomra, de a kivalasztott lanyok nagyreszet sikerult agyba vinnem,kinezetemre meg nem igazan kaptam negativ kritikat, a penzugyeimet meg nem fogom kiteregetni ,de nem halok ehen.

Valaszolo, neked meg bocs,mert nem arrol a retegrol irtam,amelyikre te gondoltal.

2015. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
haver én 29 éves vagyok és eddig lesz@rtam a lányokat ahogy írod.....ööööö hát nem jött be. Úgy döntöttem most inkább nyomulni is próbálnék rájuk.nincs harag? de szólj ha szerinted még érdemes továbbra is lesz@rnom őket....
2015. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hát, nálam elbuktál ezzel az írással

21L

2015. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Semmi baj, minden válasz és tapasztalat érdekel. :)

Igazábol ez a "leszarom őket" dolog akkor jön be ha jól nézel ki és van pénzed mert akkor meg akarnak kapni a csajok,és minél nehezebben kapnak meg annál jobban nyomulnak rád. Ezt nem bántásból írom hogy jól nézel ki vagy mert van pénzed, te ilyen vagy neked így sikerült ezért senkit sem kell másként kezelni, én így vagyok ezzel.

De nekem nem az egy éjszakás lányok kellenek, néha azok is jók, de hosszú távon nem tudnék így élni...

2015. okt. 10. 23:17
 8/18 A kérdező kommentje:
#6-os téged hogyan lehet meghódítani?Ha leírnád azt megköszönném.
2015. okt. 10. 23:22
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

nincs rá 'recept'

ha egy fiú meg tud nevettetni, egyezik az érdeklődési körünk, és bármiről tudunk beszélni (=intelligens) akkor már jó esélye van. rám nem hatnak az ilyen 'hozzunk virágot, szerenádozzunk az ablaka alatt, írjunk neki szerelmes verset' meg hasonló klisék/akciók. legyél jófej, és nézz ki jól (az én ízlésem szerint)

2015. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, a jófejség megvan, a jól kinézés meg tényleg izlés dolga, végül is jól öltözködöm, mondjuk inkább a magas vékony pasik csoportjába tartozom, egy kis gyúrás lehet még dobna a latba, az intelligenciával nincs baj, nem vagyok beképzelt de intelligensnek tartom magam.

Amúgy pnt azok a lányok nem néznek meg akit én szemeltem ki...

2015. okt. 10. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!