Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, SZTÁRRAL (zenész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, SZTÁRRAL (zenész, sportoló, stb) nagyon nehéz összejönni szexre?

Figyelt kérdés

Mert én pl elég igazságtalannak tartom, hogy értékes férfiakkal dugnak olyan teljesen hétköznapi lányok, akik jobbára csak a szépségüket tudják felmutatni, de annak is nagy részét genetikailag örökölték.


De még talán a szépségük sem kirívó, egyszerűen csak van valami a lábuk között. Amit megint csak ingyen kaptak.


És ezek a lányok dughatnak pl zenészekkel, sportolókkal és hasonló férfiakkal, akiknek meg igazán sok idejük és kínlódásukba került, hogy azok legyenek, akik.


Azt sem értem, hogy pl a vízilabdások miért dugják halomra a nőket már fiatal korban.


Tényleg van lány, aki beül vízilabda edzésekre, hogy a pasikra gerjedjen?


Érdekes módon egy pasi nem ülhet be akárhova lányokat bámulni, mert egyből kifigurázzák, nem még hogy dugjon is azokkal a lányokkal.


De úgy látszik nőknek mindent szabad :(


Azt sem értem továbbá, hogy ha egy lány mondjuk rajong valamilyen együttesért, akkor miért van reális esélye annak, hogy az együttes valamelyik tagjával kefélhessen (de felőlem grupiba is vágathatja magát, tuti történnek ilyenek is szép számmal)


Mikor jön már el az az idő, hogy az átlagos semmitmondó férfiak is dughatnak vonzó nőkkel KÖNNYEN?


2015. okt. 29. 08:35
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

# 19/20


hát figyi, pl tinderen egy időben válogatás nélkül jelöltem mindenkit, mert ugy gondoltam majd válogatok abból a kevésből, aki visszajelöl...


Na most ennek nagy része tényleg igénytelen kövér nő volt :(


nagoyn elszomoritó dolog


csak a nőkkel ellentétben nekem elég egy átlagos pár is.


A nők szemében az átlagos pasi még nem elég jó. Kb úgy néztek az átlagos pasikra, mint én az ocsmány kövér nőkre.


És ez nincs jól.


Mert a legtöbb uncsi, átlagos, semmitmondó nőnek teljesen reális esélye van arra, hogy szép pasikkal dugjon.


ugyanakkor egy uncsi, átlagos semmintmondó pasi könnyen egyedül maradhat. a kutyának sem kell.

2015. okt. 29. 09:28
 22/35 anonim ***** válasza:
96%

Baromira töröm a fejem ennek neurózisnak a nevén 9 óta, de nem ugrik be...

Valaki segítsen már!...

2015. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
külsődeficit
2015. okt. 29. 09:30
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

21: De most másról beszélsz.

Párra lelni és koncert után vaidegennel dugni 12 percig, és utána sose találkozni két baromira ellentétes dolog.

Most akkor melyikre gyúrsz?

2015. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

hát figyelj, szerintem egy átlag nőnek "rágyurás" nélkül is adott mindkettő.


mert egy nővel mindig akar járni egy csomo pasi és dugni is, csak ugye az a cél, hogy durván jó pasi legyen az illető.


most azért nem fog járni egy nő egy kis gyér átlag szürke pasival, mert az a pasi a csillagokat is lehozná neki.


sok jopasival inkább csak dug, mert még igy is megéri neki a kapcsolat

2015. okt. 29. 09:43
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

"hát figyelj, szerintem egy átlag nőnek "rágyurás" nélkül is adott mindkettő."


Hát figyelj, utoljára mondom el, hogy ez egy elszállt fantazmagória.

Beszélj inkább erről a SZEMÉLYESEN ISMERT nőismerőseiddel!

Vagy azokkal a lányokkal, akik Neked az átlag kategória Tinderen.

2015. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

25: De most megint nem a kérdésre válaszolsz.

TE melyikre gyúrsz?

Mert a kérdésed szerint a numerára, az utsóelőtti hsz-od szerint pedig párra.

De a kettő pont ellentétes személyiséget igényel.

2015. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

na azok a nők megmutatták már nekem, hogy milyen pasik jelölik őket.


mondjuk mig nekem vagy 20-30 jelölésem tinderen 3 honap alatt, addig egy csajnak 200, pedig ő aztán eléggé válogat.


és durván jo pasik irnak nekik és hivják el öket randira.


persze jo kérdés, hogy végül miért inkább velem dugnak :(


valószinüleg azért, mert én a tulélésre játszom, és nagyon próbálkozom.


a jopasi meg csak tartja a markát

2015. okt. 29. 09:47
 29/35 anonim ***** válasza:
96%

Ez akkor lenne igazságtalan, ha a híres művész, zenész, sportoló bánná, hogy teljesen hétköznapi lány fekszik le vele. De kétlem, hogy annyira kellemetlennek élné meg a könnyen szerzett egyéjszakást, akkor meg mégis kinek a jogaiért küzdesz?


"Azt sem értem, hogy pl a vízilabdások miért dugják halomra a nőket már fiatal korban. "


Nem érzed mennyire hülye kérdés? Elég lett volna csak a legutolsó sort megkérdezned, mert legalább abban még van értelmes felvetés. De ez meg egyszerű kereslet-kínálat kérdés. A férfi HA csak szexet keres, akkor nem nézi a nő anyagi helyzetét vagy értelmi képességeit, mert ágyban nem az számít, ezért bármelyik nőre (aki nem végletekig csúnya), nagy lesz a kereslet. Persze kivétel mindig van férfiban, aki fennhangon bizonygatja, ő bizony mindenben romantikus, kell neki a lelki összhang, és ez szép, de ő eleve nem egyéjszakást fog keresni. Akinek CSAK szex kell, az külsőt néz, az átlagos, középszerű nőnek meg ugyanúgy van combja/melle/szája, vonzó ugyanúgy lehet. Nyersen hangzhat, de kár tagadni.


Mivel a férfiakba határozottságot nevelünk, ezért ő lépni is fog. A nő pedig, ha már tud válogatni (és hidd el, kezdeményező és/vagy kanos férfi mindig van elég, tehát nagyon is tud), akkor bizony válogat, mert a kisujját sem kell mozdítania, kínálat mindig van.


Az már már kérdés, hogy csak szexre a nő SEM a rendes, jószívű és odaadó férfit fogja választani (aki középszerű), hanem a kiugróan jóképűt, a magabiztost, és (ha már úgyis annyi férfi ugrálja körbe,) a hírest és közismertet. Mert hiába akad még nő aki nem felszínes, barátnői és baráti társasága, közvetlen környezete azért neki is lesz. Gondold át, az egész identitását mások elismerése vagy ítélkezése között éli, meglepődnél, hogy még az értelmes nők is mennyit adnak mások véleményére. És miközben a sekélyesnél ez megszokott, mert ő csak felvágni akar, a barátnői gyűrűjében irigykedő elismeréseket kapni, addig a normális és jellemet is néző lány (aki amúgy adna a belső értékekre), a háta mögötti kibeszéléseket azért érzékeli, a barátok lenézése, lesajnálása lassan elveszi a kedvét a középszerűnek címkézett férfitól. Mert éreztetik vele, neki "csak" ennyi jön össze. Párkapcsolatra, érdemi ismerkedésre is ezért kell olyan lányt keresni, aki nem lóg közösségi oldalakon, nem beszéli ki a magánéletét a legjobb barátnőjével, aki képes elhatárolni magát és tenni mások véleményére... de ilyet piszkosul nehezen találsz, mert hangoztatni mindenki tudja, ő kivétel, ő csak a saját ízlésére választ. Közben összejössz vele mert azzal nincs gond, de barátnők vagy szülők átlagosnak látják, froclizzák vele, ezért kihátrál, megbecsülni már nem fog.


Ez meg sokkal vacakabb szerintem, mint azon sírni, hogy a rocksztár, művész vagy sportoló könnyen fektet.

2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
28: Akkor végképp nem értem, min siránkozol. A nők Veled dugnak a jópasik helyett. Akkor most min rinyálol?:)
2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!