Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Pedig állitólag jól nézek ki de még sosem volt pasim és már 22 éves vagyok!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően borús/rossz/téli időben ritkább a párkeresés. Várj egy kicsit, amig jobb idő lesz. Kicsit nyitottabb rucik, szélesebb mosoly, életkedv, vidámság... és ragadni fognak rád a pasik.


A másik meg a szép külső pont hogy megfélemlíti a pasikat, hisz: "Na egy ilyen jó nőnek tuti van hapsija".

Meg alapvetően, ha nem adsz bíztató jeleket a férfiak felé, akkor nem mernek majd kezdeményezni.

Vagyis ritka a kezdeményező, komoly szándékkal közeledő férfi.


Szóval szerintem nincs hiba benned, csak nem úgy alakulnak a körülmények. Légy nyitott és kedves mindenkivel és hamarosan rád talál a szerelem.


24/L

2010. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 A kérdező kommentje:
Nem vágyom "tökéletesre". Még nem is próbálkozott senki szóval ez kizárva hogy túlzottan válogatós lennék.:(
2010. márc. 16. 13:25
 33/89 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasva a 4oldal kommentet meg nem bírom mondani az okot, személyesen kéne találkozni :)

Na jó, viccet félretéve:


szerintem egész egyszerűen rakd fel magad egy társkereső oldalra, normális képekkel, normális infókkal, és ott majd tucatjára fognak jönni a jelentkezők, és te is tudsz majd válogatni. (ha tényleg nem vagy bányarém;)


Ha meg elmész randizni, akkor személyesen is megismerhetsz egy csomó srácot, előbb utóbb tuti találsz valakit, ha meg nem, akkor is randizgattál, szóval csak nyerhetsz vele...


20f

2010. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:
Nem mintha bármi bajom lenne a társkeresőkkel de társkereső nélkül már nem is lehet?:( Ez igy olyan szomorú:(
2010. márc. 16. 13:30
 35/89 anonim ***** válasza:
76%

De próbálkoznak nálad a pasik?

Én is hasonló cipőben voltam, és pont azért mert válogatós voltam. Ez szerintem abból adódott, hogy 14 éves koromban már felfedeztek a férfiak, az érettségem miatt és rengeteget zaklattak. A középsuliban is nem volt egy nyugodt percem, ezért szinte minden pasit utáltam, és már ösztönösen védekeztem, bárki jött elküldtem. 19 évesen megismertem az első barátomat, akinek az első csókomat is adtam. El sem akarta hinni, h ő az első az életemben...:) 4 éve együtt vagyunk. Mondjuk a kapcsolatunkat megnehezíti, h még mindig eléggé felkeltem a másik nem érdeklődését, ezért a barátom néha idegeskedik.

2010. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 A kérdező kommentje:
jó neked
2010. márc. 16. 13:52
 37/89 anonim ***** válasza:
76%
De próbálkoznak nálad a pasik?
2010. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim válasza:
48%
mert hazudnak és bűnronda vagy vagy penya :D
2010. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 A kérdező kommentje:
nem próbálkoznak sajna:(
2010. márc. 16. 14:06
 40/89 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet az, hogy valójában abszolúte de nem is akarsz valamiért pasit, csak nem mered bevallani magadnak?
2010. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!