Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Pedig állitólag jól nézek ki de még sosem volt pasim és már 22 éves vagyok!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod, lehet hogy félénk vagy, vagy nem mernek közeledni.

Járj el szórakozni, öltözz fel csinosan, legyél közvetlen és szexis, majd akkor tapadnak a pasik!


Én is így csináltam, amíg nem jelent meg az életemben a szerelmem.

Persze nem kell mindenkivel k.félni, mert az már a ribanc kategória.

Csak finoman , szolidan.


20/l

2010. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen keresgélsz. Meg legyél egy kicsit rámenősebb, néha a fiúk pont a szép lányokat kerülik el, mondván, hogy áá, úgyis van barátja/biztos ribanc.


Sajnos sokszor általánosítunk.



Ui.: Kíváncsi vagyok, hányan ajánlkoznak majd fel itt :)


22F

2010. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted itt fog valaki erre értelmes választ adni? Legalább egy képet mellékelhettél volna. Nem ismerünk. Valószínűleg benned van a hiba.
2010. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
39%

tipikus "nem volt még pasim soha, de jól nézek ki" kérdés.

ez is sandít.

2010. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz nem ismertek, csak úgy gondoltam tudtok valami általános dolgot mondani ez miért lehet, ok lehetne ha bányarém lennék de nem vagyok, vagy ha kibirhatatlan természetem lenne de ez sem igaz mert eléggé simulékony vagyok:)
2010. márc. 16. 12:46
 6/89 anonim ***** válasza:
30%
szerintem egyszerűen nem vagy jó csaj. kész. add a te szintedre a lécet.
2010. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg túl válogatós vagy. (Már többen próbáltak közeledni. de te elkülted őket.)
2010. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
100%

azért mert még senkivel nem jártál, aki esetleg hajlandó lett volna rá.

mindenki megtalálja a párját. ki előbb ki utóbb. minél előbb rájössz, h kiknél van esélyed, annál hamarabb lesz pasid.

2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj többet fiúkkal. Valaki csak beléd szeret előbb-utóbb, ha tényleg nem vagy csúnya. :)
2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
100%
amúgy próbálkozni próbálkoztak már? Mert ha igen, lehet, hogy egy-kettőnek esélyt is adhatsz egy-két randi erejéig. Azzel nem ártasz senkinek :)
2010. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!