Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, de még soha nem volt pasim, pedig állítólag jól nézek ki. Mit csináljak másképp, hogy összejöjjön valami?

Figyelt kérdés

Szóval mindjárt betöltöm a 18-at, de még nem volt barátom, sőt még nem is csókolóztam, pedig azt mondják nem vagyok csúnya, mondjuk az igaz, hogy az önbizalmam a padlón van... De például kb 2 hete megjelentem egy sajtótájékoztatón, ahol a fotósok rengeteget fényképeztek engem, meg is voltam lepődve, hogy mindenki nyomul, s pár nappal később megkeresebb 2 fotós is, hogy szívesen csinálnának rólam portfóliót is. Szóval akkor valószínűleg nem vagyok bűnronda, de akkor miért nincs pasim. Azt is mondják, hogy nagyon kedves és aranyos lány vagyok, sok barátom van, szóval nem hiszem, hogy megrémíteném a pasikat a személyiségemmel. Mindenki csak flörtöl velem, de senki nem gondolja komolyan...

Min változtassak? Nem vagyok egy cicababa, egy átlagos lány vagyok, miért nem jó ez? A gonosz lányok, a csúnya lányok, a - bocs a kifejezésért-ribancok mind találnak maguknak rendes srácot, akkor nekem miért nem sikerül? Mit csináljak máshogy?


2010. aug. 24. 21:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
rakj fel képet.
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Captain Frájer ***** válasza:
77%
Egy dolgot tehetsz, találkozz velem :)
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
84%

mutass képet magadról, és megmondom, h mennyire vagy jó csaj!


amúgy csaj vok, és hetero

2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Te magad adtad meg a választ: mert az önbizalmad a padlón van.


Ez a kulcsmondat!!!!


Amíg nem hiszed el magadról, hogy szerethető vagy, addig sajnos ezt fogod kisugározni. Ez tényleg így működik.


Egyébként miért nincs önbizalmad? Külsőddel vagy belsőddel vagy elégedetlen?

2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Én egy 18éves srác vagyok. Írj egy mailt és dumáljunk :)
2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ilyen csaj kell:)) van kép?=)
2010. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
sok kandisznó szánalmas próbálkozása.. nem szgnél ülve kell barátnőt szerezni kockák
2010. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Sok hiéna...
2010. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem, majd sok lesz az szdsz-s, "nem mások" csak másként gondolkodók! repedtseggűek, abból legyen sok? azt már talán mégse!
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

sok szexmániás disznó...


ui.: azért a képet felrakhatnád magadról...

2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!