Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, de még soha nem volt pasim, pedig állítólag jól nézek ki. Mit csináljak másképp, hogy összejöjjön valami?

Figyelt kérdés

Szóval mindjárt betöltöm a 18-at, de még nem volt barátom, sőt még nem is csókolóztam, pedig azt mondják nem vagyok csúnya, mondjuk az igaz, hogy az önbizalmam a padlón van... De például kb 2 hete megjelentem egy sajtótájékoztatón, ahol a fotósok rengeteget fényképeztek engem, meg is voltam lepődve, hogy mindenki nyomul, s pár nappal később megkeresebb 2 fotós is, hogy szívesen csinálnának rólam portfóliót is. Szóval akkor valószínűleg nem vagyok bűnronda, de akkor miért nincs pasim. Azt is mondják, hogy nagyon kedves és aranyos lány vagyok, sok barátom van, szóval nem hiszem, hogy megrémíteném a pasikat a személyiségemmel. Mindenki csak flörtöl velem, de senki nem gondolja komolyan...

Min változtassak? Nem vagyok egy cicababa, egy átlagos lány vagyok, miért nem jó ez? A gonosz lányok, a csúnya lányok, a - bocs a kifejezésért-ribancok mind találnak maguknak rendes srácot, akkor nekem miért nem sikerül? Mit csináljak máshogy?


2010. aug. 24. 21:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Meglehet, tényleg az a gond, hogy túl jól nézel ki, és nem mernek kezdeményezni.


Te hogy viselkedsz? Kedves vagy? Mennyire vagy közvetlen? Bár biztos kedves lehetsz, ha ilyen visszajelzéseket kaptál, hogy imádnivaló.

2010. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hát én próbálok mindenkivel kedves lenni, nem utasítom vissza az idmerkedőket. Egyszer voltam egy táborban ahol csak idegenek voltak, s utolsó nap egy papírra névtelenül kellett véleményt írni a táborlakókról. Én mindenkitől azt kaptam, hogy aranyos, kedves, rendes lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a baj.
2010. aug. 25. 12:06
 23/38 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is az önbizalmaddal, lehet a baj. Mi mással?

Am én is ebbe a cipőbe járok, csak én 17 vagyok.

Hol próbáltál ismerkedni? Lehet, hogy nem discoba kéne... nem tudom. Azért hajrá

2010. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, mennyire fog tetszeni az ötletem, de netes ismerkedéssel próbálkoztál már? Egy próbát megér sztem, veszíteni nem veszíthetsz vele. Én találkoztam már társkeresőről kb. 10 pasival, és ebből csak 1 volt rémálomrandi... sztem ez egész jó arány, nem olyan rossz a helyzet azért... :D


De mindenképp növeld az önbizalmad! Hogy öltözöl, milyen stílusban? Mennyire vagy nőies?


Mi a véleményed magadról? Jó nő vagy szerinted? Őszintén válaszolj, nem beképzeltség igennel felelni, hanem az egészséges önbizalom jele!

2010. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nem nagyon járok diszkóba, már rájöttem, hogy ott semmi komoly nem alakulhat ki... :)

Szerintem átlagosan öltözködöm, szeretem a szűkebb ruhákat, sokat járok magassarkúban, mert kicsi vagyok és inkább a nőiesebb darabokat részesítem előnyben. :)

Magamról a véleményem: Háát 162 cm és 46 kiló vagyok tehát nem tartom magam kövérnek, viszont van 1-2 olyan pont amivel nagyon nem vagyok megelégedve (pl a combom, vagy a lábam, mert nem teljesen egyenes). Szerintem az arcom fog meg sokmindenkit, babaarcom van. Viszont ami a legjobban zavar, hogy nagyon alacsony vagyok. Mindig mindenki evvel piszkál, mert a hugom is kb 10 cm-rel magasabb tőlem. Lehet, hogy ez is hozzátett az önbialmam pusztulásához...

2010. aug. 25. 17:39
 26/38 A kérdező kommentje:

Jajj még az internetes ismerkedéssel már próbálkoztam, viszont olyan srácot fogtam ki, aki elég félénk volt, tehát egyszer találkoztunk és remegett a keze és már nagyon kellemetlenül éreztem magam.

Aztán volt, hogy a suliból az egyik pasinak megtetszettem, de nem mert odajönni hozzám, pedig már volt szépszámmal barátnője. Msn-en kezdtünk el ismerkedni, de ő is nagyon félénk volt...

2010. aug. 25. 17:43
 27/38 anonim ***** válasza:

mivel nincs privát email címed ezért küld el a nevedet az enyémre,persze ha fenn vagy iwiwen és akkor nem lát senki rajtam kívül.NEM AKAROK ISMERKEDNI

üdv

2010. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 almakörte ***** válasza:

Ne zavarjon hogy alacsony vagy. Én alapból szeretem az alacsony lányokat, de hogy még le is írtad, hogy babaarcod van és kedves vagy hát iszonyat aranyos lány lehetsz:) szóval lehet semmi okod arra hogy ne legyen önbizalmad, a piszkálódást meg szard le, ökörség.

ÉS hát jó elhiszem hogy volt csalódás neten való ismerkedéssel kapcsolatban, de lehet nem kéne ezért feladni. 2 kapcsolatom volt már neten keresztül, az egyik majdnem egy évig tartott, a másik sem volt rövid:)

f/22

2010. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Engem is kíváncsivá tettél.
2010. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

aug. 26. 15:41-es vagyok


Na látod, akkor mégis csak randiztál Te... Azért nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy az elején beállítottad... Tehát igenis érdekled a férfiakat, csak eddig még nem találkoztál olyannal, akivel lehetett is volna valami.


Hát a magasságodon nyilván nem tudsz változtatni, de nézd az előnyeit! Én pl. 180 vagyok (lány vagyok :)), és emiatt nem mertem sokáig magas sarkút hordani. Te bármikor nyugodtan felveheted! Az nagyon nőies tud ám lenni. A szűk ruhák is. A babaarc is nagy előny. Nézegesd magad a tükörben, és mondd, hogy mennyire tetszel magadnak. Tudom, ez így nagyon hülyén hangzik, de hidd el, hogy beválik. Nekem bejött. Azóta tök másként néznek rám a férfiak.


Amióta elhiszem magamról, hogy jó nő vagyok, azóta annak is tartanak. Csupán ennyi a titka. Próbáld ki te is. És ne foglalkozz azzal, hogy nem vagy teljesen tökéletes. Mindenkin lehetne még javítani, még a modelleken is. Azt hangsúlyozd magadban, ami előnyös! Például a babaarcod. Meg még mi az, amit szeretsz magadban, amit szépnek találsz? Azokat kell hangsúlyozni, az a lényege az egésznek.


Szerintem a társkeresővel még nyugodtan próbálkozhatsz. A diszkó szerintem sem megfelelő terep az ismerkedéshez, de van azért más lehetőség is. Van sok barátod? Házibulik? Barátaid barátai... szerintem ez pl. egy tök jó ismerkedési lehetőség.

2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!