Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, de még soha nem volt pasim, pedig állítólag jól nézek ki. Mit csináljak másképp, hogy összejöjjön valami?

Figyelt kérdés

Szóval mindjárt betöltöm a 18-at, de még nem volt barátom, sőt még nem is csókolóztam, pedig azt mondják nem vagyok csúnya, mondjuk az igaz, hogy az önbizalmam a padlón van... De például kb 2 hete megjelentem egy sajtótájékoztatón, ahol a fotósok rengeteget fényképeztek engem, meg is voltam lepődve, hogy mindenki nyomul, s pár nappal később megkeresebb 2 fotós is, hogy szívesen csinálnának rólam portfóliót is. Szóval akkor valószínűleg nem vagyok bűnronda, de akkor miért nincs pasim. Azt is mondják, hogy nagyon kedves és aranyos lány vagyok, sok barátom van, szóval nem hiszem, hogy megrémíteném a pasikat a személyiségemmel. Mindenki csak flörtöl velem, de senki nem gondolja komolyan...

Min változtassak? Nem vagyok egy cicababa, egy átlagos lány vagyok, miért nem jó ez? A gonosz lányok, a csúnya lányok, a - bocs a kifejezésért-ribancok mind találnak maguknak rendes srácot, akkor nekem miért nem sikerül? Mit csináljak máshogy?


2010. aug. 24. 21:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Az interneten akkor sem fogod megtalálni az igazit. Bocs.
2010. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi a baj az önbizalmammal, talán az, hogy mostanában sok számomra fontos emberben csalódtam, akik haragból olyanokat mondtak, ami kiirtott belőlem minden pozitívumot magammal kapcsolatban...

Jahh és bocsi, de nem az a célom, hogy interneten kersztül keressek pasit, erre már egyszer ráfáztam...

2010. aug. 24. 21:46
 13/38 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok: szerintem akkor kezdd az önbizalom-építéssel. Sajnos ebben nem tudok konkrét tanácsot adni. Én ilyesmiket csináltam, hogy kiírtam cetlikre, hogy "szerethető vagyok" és egyéb pozitív állításokat. Lehet, sokan gagyinak találják ezt a módszert, de nekem bejönni látszik.


Mit értesz az alatt, hogy a pasik csak flörtölni akarnak? Randizni pl. elhívtak-e már? Elmentél?


És miért gondolod azt, hogy senki sem gondolja komolyan? Írj ezekről kicsit részletesebben, ha gondolod.

2010. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak másképp"

Pl. képet tegyél föl. Ne félj az internetes ismerkedéstől: az is olyan, mint a többi, csak gyorsabb és nagyobb területen kereshetsz. Vedd úgy, hogy az is egy társkereső lehetőség: úgyis akkor dől el minden, mikor ténylegesen is találkoztok. Legyen önbizalmad, különben tényleg csak 10-20 év alatt jön össze egyetlen alkalom.

2010. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kb 1 méter hosszú rudat, rakol rá egy táblát, ráírod, hogy singli vagyok normális pasit keresek. És ezzel párszor körbejárod a legközelebbi nagyváros főterét. A hatás elmaradhatatlan lesz, ezt garantálom. :D
2010. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kb 1 méter hosszú rudat, rakol rá egy táblát, ráírod, hogy szingli vagyok normális pasit keresek. És ezzel párszor körbejárod a legközelebbi nagyváros főterét. A hatás elmaradhatatlan lesz, ezt garantálom. :D
2010. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Eh? Ezt miért küldte el kétszer most?
2010. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

21:53

Úgy értettem, ha pl elmegyek egy buliba, akkor ugye felfigyelnek a pasik, s rögötön az jut az eszükbe, hogy megdöntsenek még aznap. Olyan igazi randim sem volt még. Olyan volt, hogy véletlenül összefutottam egy pasival, s vele töltöttem pár órát, de másnap összejött ez exével...

Mindig mondják, hogy olyan édes meg imádnivaló vagyok, de mintha félnének tőlem, vagyis inkább a randitól.

2010. aug. 24. 22:31
 19/38 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy túlságosan szép vagy és ezért még kezdeményezni sem mernek nálad.
2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Én 26 éves srác vagyok. És én is az igazira várok. Hát csak nem halunk meg úgy, hogy nem lesz. Nemde?
2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!