Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, de még soha nem volt pasim, pedig állítólag jól nézek ki. Mit csináljak másképp, hogy összejöjjön valami?

Figyelt kérdés

Szóval mindjárt betöltöm a 18-at, de még nem volt barátom, sőt még nem is csókolóztam, pedig azt mondják nem vagyok csúnya, mondjuk az igaz, hogy az önbizalmam a padlón van... De például kb 2 hete megjelentem egy sajtótájékoztatón, ahol a fotósok rengeteget fényképeztek engem, meg is voltam lepődve, hogy mindenki nyomul, s pár nappal később megkeresebb 2 fotós is, hogy szívesen csinálnának rólam portfóliót is. Szóval akkor valószínűleg nem vagyok bűnronda, de akkor miért nincs pasim. Azt is mondják, hogy nagyon kedves és aranyos lány vagyok, sok barátom van, szóval nem hiszem, hogy megrémíteném a pasikat a személyiségemmel. Mindenki csak flörtöl velem, de senki nem gondolja komolyan...

Min változtassak? Nem vagyok egy cicababa, egy átlagos lány vagyok, miért nem jó ez? A gonosz lányok, a csúnya lányok, a - bocs a kifejezésért-ribancok mind találnak maguknak rendes srácot, akkor nekem miért nem sikerül? Mit csináljak máshogy?


2010. aug. 24. 21:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félnek a pasik hajtani rád mert olyan szép vagy, szép lányokra én sem nyomulok, úgy is csípőből elküldenének.

Meg a pasik a mai világban alig kezdeményeznek, a csajoknak is lehet nyugodtan, ha megtetszik valaki szólítsd le nyugodtan és beszélgessetek.

2010. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
bízz magadban, mert másképp egyedül fogod leélni az életed :) sok sikert
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Tényleg, van-e olyan pasi, aki esetleg tetszik? Nem próbáltál még kezdeményezni nála?
2010. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Viszont ami a legjobban zavar, hogy nagyon alacsony vagyok." - ez zavarjon a legkevésbé. Sokan vagyunk, akiknek pont, hogy a pici lányok jönnek be.


Bocsi, mást érdemben nem tudok hozzáfűzni, mert már mindent elmondtak előttem, de ezen fennakadt a szemem :)

2010. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

A 162 az átlagos női magasság, én is átlag magas vagyok(177) és nekem semmi bajom nincs a 150-170 lányokkal, de a magasabbakkal sem, csak nekik meg velem van bajuk:D

Az is nehéz ha szép az ember, hiszen elijeszti az azonos neműeket, azt gondolják, hogy nem elég jók hozzád.

2010. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami:


"Míg a honfoglalás korában a magyar férfiak átlagos testmagassága 169 cm, a nőké 158 cm volt, addig napjainkban ez az érték a férfiaknál 176 cm, a nőknél pedig 164 cm."


A bizonyíték, hogy átlag magas lány vagy:)

2010. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Basszus velem is ugyanez van...csak nekem nem azért nem jött össze semmi, mert félénkek voltak a srácok, hanem mert csak meg akartak fektetni, semmi több. Jó tudni hogy azért nem vagyok egyedül:)

Én egész nyáron ezen gondolkodtam titkon, vagyis inkább aggódtam rajta, a családom segített rájönni, hogy csak 1 valamin kell változtatnom: bíznom kell magamban. Ezt ajánlom neked is! Gondolj bele mennyi olyan csaj van, akik a legnagyobb jóindulattal sem nevezhetők szépnek, mégis volt pasijuk annyi, hogy Dunát lehet rekeszteni...Szóval sok múlik azon, hogy hogy adod magad elő. Elég ha az látszódik rajtad, hogy kiegyensúlyozott vagy, már az sokat jelent. Nincs itt semmi baj, csak bízz magadban!

19/l

2010. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Előző: teljesen igazad van. Fontos, hogy kiegyensúlyozott legyél, látszódjon, hogy szereted magad. Már közhelyszámba megy, de igaz: csak akkor várhatod el, hogy más is szeressen, ha Te is szereted magad. :)
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!