Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Pedig állitólag jól nézek ki de még sosem volt pasim és már 22 éves vagyok!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
64%

Állítólag jól nézek ki...


Minden szülő ezt mondja a gyerekéről...

2010. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 A kérdező kommentje:
De ez is olyan hogy még ha nem is vagyok "jó csaj" akkor is rengeteg olyan csajszit lehet látni aki távolról sem jó csaj mégis számtalan pasija volt már. Amúgy itt szerintem felesleges bizonygatnom hogy nem vagyok ronda mert úgy sem hiszitek el. Képet msnen tudok mutatni ide nem linkelem be.
2010. márc. 16. 12:54
 13/89 anonim ***** válasza:
48%
szűz vagy?
2010. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:
Igen... Tudom ez rémesen "ciki" de ez van.
2010. márc. 16. 12:57
 15/89 anonim ***** válasza:
53%

1. Vagy nagyon gyerekes vagy a 22 éves korodhoz képest, hiába jól nézel ki ha úgy viselkedsz mint egy 13-14 éves.

2. Lehet, hogy az a nagyon félős típus vagy aki fél minden új dologtól , főleg egy pasitol, mert lehet, hogy azt tapasztalta családoon belül, hogy a pasik rosszak, szemetek, megcsalnak, ott hagynak egy gyerekkel stb.

3. Lehet, hogy leszbi vagy de ezt kétségbe vonnám még, mert nem feküdtél le még se csajjal se pasival, vagy tévedek?

4. Nincsennek barátaid akikkel elmennél buliba, vagy akárhová?

5. Nem lehet, hogy úgy öltözködsz mint egy hippi vagy egy emos, vagy egy apáca, és csak az orrod látszik ki?

6. Túl zárkózott vagy, nem mersz nyitni senki felé anyukádon kívül.

7. Full gazdag apuci, és félig maffia, és a pasik nem mernek közeledni feléd mert ha elhagynának kinyírná őket apu....

2010. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet, hogy azért, mert szerinted szép vagy túl magasra tetted a lécet? Mindenkinek más a szép. Lehet, hogy nem vagy csúnya, de attól még nem kizárt, hogy nekem például vagy másnak nem jössz be.

Ne sértődj meg, nem azért írom.

2010. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 A kérdező kommentje:
Tudom hogy relativ kinek ki tetszik, na de csak van valaki akinek esetleg talán talán bejönnék:) És nem vagyok már tini, 22 évesen elgondolkozik az ember mi lehet a hiba:(
2010. márc. 16. 13:02
 18/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha mersz linkelni akkor linkelj egy képet magadról. És többet tudunk mondani. (vagy ha nem mered akkor , egy hozzád nagyon nagyon hasonló lányt)
2010. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj - 4 után végzek a melóval ha gondolod vegyél fel msn re és beszélgethetünk ezzel kapcsolatban ( nem felszedni akarlak mert már foglalt vagyok ) csak pusztán úgy érzem tudnék segíteni, hasznos véleményt adni

Ha benne vagy írj mailt

22F

2010. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:
Nem viselkedem gyerekesen, nem öltözködöm "furcsán" ami esetleg megbotránkoztatna bárkit is. Elszoktam járni bulizni de nem vagyok az a részegen fetrengős fajta. És nincsennek maffia szüleim:D
2010. márc. 16. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!