Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért szeretne minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretne minden második ember magának egy Christian Greyt?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam BDSM szerető férfival, bár első randin ezt nem szokás közölni. :)
2015. szept. 16. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 13:28 - Igen, de szerintem közel sincsenek annyian, akik erre valóban nyitottak, mint amennyire most a könyv és a film miatt felkapottá vált.

Én elvárom egy férfitől a határozottságot úgy általában az életben, de szexualitás terén a BDSM nem vonz.

2015. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kedves 3as

és kihagytad h szadista is :-)

persze ha a BDSM-ben elfoglalt helyét nézzük akkor switch bár megkockáztatom h sub jellem inkább aki kacérkodik a Dom-sággal :-)és emellett szadista is :-D


de visszatérve

az a baj h sokan keverik itt a dolgokat

a BDSM alapja a feltétlen bizalom !

ha ez nincs meg akkor veszett fejsze nyele a dolog

másik dolog h különbséget kell enni egy Dom/sub pár és egy szado/mazó pár között

az előbbinél a fizikai fenyítés a fájdalom okozás nem okoz gyönyört inkább csak a szerepek megerősítésében van helye vagyis ha sub fizikailag is esetleg érezze h ö az alárendelt fél itt a gyönyört az okozza h az egyik aláveti az akaratát a másiknak amíg a másiknál a gyönyört a fizikai fájdalom okozása hozza el

fontos kiemelni h nem mindig jár ez együtt szexuális aktussal !


persze nem ennyire éles a határvonal azért a szerepek között

hiszen lehet egy Dom egyben mazochista is :-)


alapszabály még h a Dom/szadó fél nem lépheti át a sub/mazó által megszabott határokat --> bizalom vesztés !

de finoman lehet feszegetni :-)


mindig kell egy szó vagy más jelzés ahol az alárendelt fél stop mondhat és a másiknak azonnal figyelmébe kell venni !

mint a filmben a RED :-) ---> bizalom!!!


maga a szó jelentései:

Bondage ki- és megkötözés

Discipline fegyelem és fegyelmezés

Domination dominancia, uralkodás, irányítás

Subordination alárendeltség, alárendelődés, szubmisszivitás

Sadism szadizmus

Masochism mazochizmus


és akit érdekel egy kis leírás:

[link]

2015. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, egy ilyen veszélye valóban lehet ennek a könyvnek, de szerintem akiben alapból nincs benne, az úgysem igazán vágyik rá vagy nem élvezi, esetleg beleborzong a gondolatba, de ennyi.

Akiben pedig meg van annak nem kell hozzá ez a sztori. Most próbálom elképzelni, milyen lenne ha 18-20 éves lennék. Biztos oda lennék érte mert akkor még csak álmodoztam ezekről a dolgokról, kipróbálni nem mertem volna.

2015. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, ősrégi dolog a BDSM. De a könyv/film miatt lett most ennyire "menő". Amíg nem volt ez a szürkeség...addig tized ennyi lihegést sem lehetett látni, hallani a szexualitás ezen irányába....érted? Ez a divat.
2015. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, divat. Amíg valaki el nem veri a seggét az ilyen lányoknak. Utána már nem fogják akarni, ennyi.
2015. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!