Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért szeretne minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretne minden második ember magának egy Christian Greyt?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam BDSM szerető férfival, bár első randin ezt nem szokás közölni. :)
2015. szept. 16. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy se a könyvet nem olvastam se a filmet nem láttam, és nem is vonz... :-)
2015. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Én nem szeretnék. Nem a BDSM-mel van baj, hanem azzal, hogy amit Christian Grey csinál az nem BDSM, hanem érzelmi és fizikai bántalmazás és visszaélés. És az olyat fel kell jelenteni.
2015. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Elolvastam azt a ponyvát. Ugyanis semmivel se több, se jobb mint anyám könyvespolc mögött dugdosott romantikus-erotikus regényei, csak ennek jobb a PRja.

De nézzük Christian Gray karakterét:

gazdag

stílusos

gondoskodó

gyermekkori dráma

rosszfiú, aki megváltozik a szerelméért.

Emellett pedig határozott, erős személyiség.

Viszont, azt kiemelném, mint soft BDSM rajongó, hogy a könyv nagyon torzan mutatja be ezt a világot. A valódi BDSM a bizalomról szól, nem a lelki terrorról.

Az első könyv tökéletes lett volna. Kár volt folytatni.

2015. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy az en szegenysegi bizonyitvanyom...de ra kellet keresnem a guglival hogy ki is ez.

En nem szeretnek ilyet.

2015. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Én nem olvastam vagy láttam, de emiatt is, és a tapasztalatok miatt is sokszor azért érzem rosszul magam, mert a gyengédebb szexet szeretem. A legtöbb lány nem vevő rá, illetve arra asszociál ebből, hogy kisebb az étvágyam (vagy más??), vagy hogy kevésbé vagyok szenvedélyes, pedig nem. Egyszerűen csak nem szeretem az erőszakot.


F

2015. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenki más.. A gyengéd szex is tud olyan jó lenni mint a vadabb.
2015. szept. 16. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha túlélik az aktust...
2015. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem jön be Christian Grey, de a bdsm nagyon is. Sok lányt vonzana egy erős, kemény férfi aki szenvedélyesen akarja őt, és akit izgat ez a világ nyilván fizikailag is beindul, ha egy számára vonzó pasi elfenekeli, a haját cibálja, a földre térdepelteti.

Ezt persze szégyen bevallani, főleg mert nem akarjuk,hogy a pasink perverznek tartson, vagy hogy egy magát dominánsnak mondott hímsoviniszta bunkó esetleg úgy bántson, hogy lelkileg, testileg sérüljünk.


De ettől még sokan szeretjük, van aki alkalom szerűen, van aki életvitel szerűen.

2015. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem kéne. Szerintem ez divat. Van egy idióta könyv...majd ebből egy idióta film. Sokan olvassák, nézik...szóval divat lesz. Ennyi. Nincs ettől komolyabb oka a dolognak. Egy épelméjű nő, nem akar egy férfi lábtörlője, kiskutyája, használati tárgya, szexuális segédeszköze sem lenni!
2015. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, a bdsm hosszú időkre nyúlik vissza. Ez előtt a könyv előtt is csinálták és évek múlva is csinálni fogják azok akikben ez benne van.
2015. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!