Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen? Hányingerem van hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2 évig voltam egy lánnyal együtt, 2 hónapja szakítottunk. Azóta én egy lányra se tudok nézni! Ő pedig randizgat fiúkkal, ismerkedik minden fele és látom a közösségi oldalakon is leáll fűvel fával... Mintha én nem is ezt az embert ismertem volna... Pedig nem volt ilyen amég velem volt, vagy jól leplezte. Rengeteg ismerősöm is megkörnyékezte azóta és azok közül is szinte mindegyiknek viszonozza a közeledését látszólag, legalábbis interneten.. Hogy lehet vakaki ennyire erkörcstelen? Miért ilyen? Fájdalmat akar okozni azzal hogy nyílvánossan, láthatóan flörtöl fűvel fával? Bennem akarja forgatni a tőrt? Szerintetek nincs igazam?

2015. aug. 28. 09:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak magát égeti szénné szerintem amúgy ezzel a viselkedéssel
2015. aug. 28. 09:03
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki szakított kivel? Elég tipikus szerintem, hogy szakítás után valaki mindenképpen azt akarja mutatni a külvilágnak, hogy neki ez az egész meg sem kottyant, vígan éli az életét. Ha nem ilyennek ismerted meg, akkor ez számomra inkább azt jelenti, hogy ő is kifordult önmagából a szakítás miatt. Például kétségbeesetten próbál továbblépni, és bepróbálkozik fűnél-fánál.
2015. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ő elkezdett mindenen megsértődni. Azt mondta én hibám és kimondta hogy nem akar velem lenni. De tudom mire gondolsz, mintha én dobtam volna ki és sértetten csinálná ezeket. Pedig nem! Mind ezektől függetlenül egy normális lány egy hosszú kapcsolat után ilyen nyílvánossan pasizik?????? Ha csak látszólagos pasizás akkor is tiszteltetné magát annyira hogy nem ég le...
2015. aug. 28. 09:14
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

miért hiszed, hogy a Föld körülötted forog???

pasizik, flörtölget. de nem miattad hanem maga miatt, mert megteheti...lehet már rég elfelejtett téged és most élvezi a szabadságot...még jó, hogy amíg veled volt nem flörtölt fűvel fával...de látod ilyen valójában és melletted más volt...nem volt önmaga, vagy éppen most élvezi a felszabadulást


22F

2015. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is átlag a viselkedése. Te hiszed azt, hogy ezzel is neked akar bizonyítani holott ez nem biztos. Plusz ne haragudj kérdező, de szerintem elég rendesen elfogult vagy. Szerintem nincs igazad.
2015. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért égeti magát? Járjon feketében 1 évig és gyászolja a kapcsolatotokat? Az jobb lenne?

Nem értem komolyan. Ha meg valaki a fájdalmat mutatja ország-világnak, közösségi oldalakon depis zenék, képek, idézetek tömkelege, azt meg azért nézik le... Te törődj magaddal, látod, ő is ezt teszi....

2015. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő indítványozta a szakítást, akármilyen módszerekkel, valószínűleg már az érzelmek részéről a végén nem voltak az igaziak, nem szeretett már, és így nyilván könnyebb neki túllendülni a szakításon. Nem feltétlenül miattad csinálja ezt, sőt, én szinte biztos vagyok benne, hogy nem akar ezzel bántani. Egyszerűen csak ismerkedik, keresi a lehetőségeket, vagy szórakozni akar, vagy újabb, hosszú kapcsolatot keres. Mert vagy így lép tovább, vagy már továbblépett. Ennek szerintem nem sok köze van hozzád, ne haragudj, kérdező.


És szerintem ez teljesen normális viselkedés. Szerinted leégeti magát, szerintem meg simán csak féltékeny vagy, és érthető módon fáj, hogy nem veled flörtölget. De szakítás után mégis, mit vársz, mit csináljon? Ha zavar ez a viselkedése, akkor tessék kéremszépen letörölni az ismerőseid közül, vagy legalább letiltani, hogy ne lásd ezeket a megmozdulásait, és máris könnyebb az életed.

2015. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja szóval szerintetek az normális hogy egy olyan úton indúlt el ami jóra nem vezet???? Azért foglalkoztat most is mert én tényleg szerettem, én tényleg óvtam! Nem akarom hogy olyan lány legyen mint a többi mocskos nő! Nem azért mert körülöttem forog a világ, ha nem egyszerűen ismerem és tudom hogy ő nem ilyen!!!!! Nevetséges ahogy a mai emberek látják a dolgokat. Itt minden mehet a közösbe ha épp szabad????? Gondolkodjatok már el egy picit ti, akiknek ez teljesen normális... Első válaszoló köszönöm! Te még normálisan gondolkozol.
2015. aug. 28. 09:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Itt a válaszírók hasznos válasz %-ában meglátszik az értelem!:))))) utolsó köszi, lehet igazad van neked is
2015. aug. 28. 09:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyöpös és féltékeny vagy, ennyi.

Lépj tovább, már vége van...

2015. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!