Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen? Hányingerem van hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2 évig voltam egy lánnyal együtt, 2 hónapja szakítottunk. Azóta én egy lányra se tudok nézni! Ő pedig randizgat fiúkkal, ismerkedik minden fele és látom a közösségi oldalakon is leáll fűvel fával... Mintha én nem is ezt az embert ismertem volna... Pedig nem volt ilyen amég velem volt, vagy jól leplezte. Rengeteg ismerősöm is megkörnyékezte azóta és azok közül is szinte mindegyiknek viszonozza a közeledését látszólag, legalábbis interneten.. Hogy lehet vakaki ennyire erkörcstelen? Miért ilyen? Fájdalmat akar okozni azzal hogy nyílvánossan, láthatóan flörtöl fűvel fával? Bennem akarja forgatni a tőrt? Szerintetek nincs igazam?

2015. aug. 28. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ne féltékenykedj igen ő már lehet túl lépett rajtad és élvezi hogy flörtölnek vele és viszonozza ..Szeretik a nők ha bókolnak nekik ..:) Meg a nők általában akkor szakítanak amikor végképp azt érzik hogy nem szeretik a a srácot mert amig láttnak reményt addig nem lépnek ki ..de ő kilépett te is tedd túl rajta magad ne azzo kattogj h ő tovább lépett ..Meg ez nem erkölcstelenség mert nem csalt meg és nem másnap volt új pasija aszóval te vagy egy kicsit cső látású .
2015. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en exem mar kapcsolatunk vege fele talalkozott egy lannyal, akivel a szakitasunk utan 1 hettel mar osszejott. A vicc az egeszben, hogy o elotte nekem meg kijelentette, hogy "o unja a parkapcsolatokat, elni akar". Szinten ket evig voltunk egyutt.

De tudod mit? Lesz.rom, akinek ennyit jelentettem(ezek szerint), az szamomra senki.

Neked sem kellene foglalkoznod vele, mert nem eri meg. Az o elete, csinaljon azt vele amit akar.

2015. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagytok együtt és ismerkedik, flörtöl, barátkozik, nincs ebben semmi kivetnivaló. Gondolom, ha megismerkedik olyannal akivel komolyabban szeretne járni, akkor megint azzal az eggyel fog lenni,de amig szabad addig ismerkedni akar, aztán ha megismerte az "igazit" akkor megint hüséges lesz.
2015. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a gond, hogy nem vagy túl rajta és ezt 'rávetíted'. Teljesen normális ez, miért kéne ott szomorkodnia? Meg nem kell belelátni, hogy mindent miattad csinál, mi van ha csak jól érzi magát? Az meg hogy beszélget fiúkkal és kedves velük, az meg nem 'a rossz út'. Inkább lásd be magadnak hogy féltékeny vagy és magadban rendezd le, mert itt nem az exeddel van a gond.
2015. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:

"Pedig nem volt ilyen, amíg velem volt". Örülj neki, randizgatott volna akkor is másokkal?

2 hónap eltelt, tedd túl magad a dolgon, nem vagytok már együtt. Neked több idő kell, míg túllépsz, neki nem, ennyi. Érthető, hogy rosszulesik, de azért a másik degradálását fejezd be, mert ez az egész a saját keserűségedből és féltékenységedből fakad, nem pedig abból, hogy ő lenne a rossz ember.

2015. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Új párt keres, már rég nem érdekli, mi van veled, ne hidd már azt, hogy téged akar bántani... Egy szakítás mindenkinek fáj, tőled a 2 évig tartott a dolog, akkor nem szórakozott veled. Szeretné újrakezdeni valaki mással, ne állítsd már be, hogy milyen erkölcstelen...
2015. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!