Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy iskolázotts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy iskolázottság/munkabeosztás alapján ítélem meg a lányokat? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Szimplán nem érdekel olyan lány, aki a környék leggyengébb középiskoláiba jár. Vagy épp alapból ki van zárva, aki szalagmunkásként/kocsmában/bolti eladóként dolgozik.

Ez nem azért van, mert lenézem őket, hanem szimplán a tapasztalatom az, hogy a gyengébben iskolázott lányokkal egyszerűen nem tudom megtalálni a hangsúlyt. Nincs közös témánk, nem érti mit mondok neki stb.

Nyilván vannak kivételek, de ritka.


Másnál hogy működik ez?


2015. aug. 20. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, és az nem zavar, hogy amíg egy pénzügyes/közgazdászt nem a pénzed érdekli, addig egy pultos/szakmunkásnak akaratlanul is felcsillan a szeme a hír hallatán?
2015. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem ítélkezem, de bevallom, hogy szívesebben ismerkedek diplomás lányokkal (vagy max. egyetemistákkal), mint szakmunkásokkal vagy érettségizettekkel.


Hogy miért? Fene tudja. Talán azért, mert feltételezem, hogy valamiért megkapta azt a papírt, tehát nem egy ostoba, buta liba. Remélhetőleg. Bár már ért csalódás ilyen téren.

2015. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

11:


Egzisztencia. Külsű szépség. Belső szépség.


Ezek mind részei az életnek. Nem élek olyan álomvilágban, rózsaszín ködben és romantikus filmek általt felnevelve, hogy azt higyjem az "kell" hogy egy nő, csak a belsőmért szeressen. Ezt a homárságot átadom másoknak.


Nekem csak a végeredmény számít: Van egy csinos, kedves nő aki szeret engem. Kész.

2015. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudod megtalálni a hangúlyt? Nem a hangot, vagy hangnemet? Bocs kérdező, de úgy tűnik neked is van még mit tanulnod.

Üdv, egy diplomás nő, aki épp novembertől beosztás, illetve munka nélküli.

2015. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sosem tartottam magam ostobanak, sot, azt mondanam, okos, ertelmes fiatal no vagyok. Csaladi okok miatt nem tudtam befejezni az egyetemet, jelenleg egy boltban dolgozom. Ezek alapjan eselyem sem lenne nalad, mert nincs egy alapszakos diplomam es 'rendes' allasom? Hat ez eleg szomoru. Rengeteg munkatarsam van, aki egyetem mellett dolgozott/dolgozik a boltunkban es mindegyikuk ertelmes, muvelt fiatal ferfi illetve no. De te csak itelj a vegzettseg alapjan, ez sokat arulkodik a jellemedrol. Orulok, hogy az en elettarsam nem ilyen sekelyes.
2015. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 Én nem is azt mondtam, hogy ha nincs egzisztenciád, vagyis aprópénzért csövelsz és szolga vagy, akkor az nem számít. Csupán azt, hogy amíg az említett lányok is válogathatnak és jelent valamit, ha veled tartanak, addig a pohárszedők nagyobb eséllyel kapaszkodnak rád, mert felcsillant a szemük az egzinsztenciális szépségekre. Tehát a képzettek max annyira becsülik önmagában a pénzt, amennyire egyébként meg is tehetik, ha már ők is tudnak valamit.
2015. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!