Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy iskolázotts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy iskolázottság/munkabeosztás alapján ítélem meg a lányokat? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Szimplán nem érdekel olyan lány, aki a környék leggyengébb középiskoláiba jár. Vagy épp alapból ki van zárva, aki szalagmunkásként/kocsmában/bolti eladóként dolgozik.

Ez nem azért van, mert lenézem őket, hanem szimplán a tapasztalatom az, hogy a gyengébben iskolázott lányokkal egyszerűen nem tudom megtalálni a hangsúlyt. Nincs közös témánk, nem érti mit mondok neki stb.

Nyilván vannak kivételek, de ritka.


Másnál hogy működik ez?


2015. aug. 20. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem szep dolog ... En egyetem mellett ket evet egy barban dolgoztam hogy legyen ra penzem.

Nem azert mert nem birom felfogni hogy mit mondanak nekem es nem vesznek fel mashova. Egyszeruen tapasztalat es papir nelkul nincs lehetoseg irodaban dolgozni ...

2015. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mivel én diplomás vagyok, így szintén jobban nyitok egy tanultabb lány felé. De nem zárom ki, hogy akár egy bolti eladó lánnyal is ismerkedjek.
2015. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Hülye vagy, de a te dolgod. n+1 oka lehet annak, hogy valakinek alacsony a végzettsége, nem csupán intelligencia kérdése.
2015. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

A párom barátjának a testvére diplomás lány, mégis sokáig boltban dolgozott eladóként, mert nem kapott a végzettségének megfelelő munkát és anyucinak, apucinak nem volt rá keret, hogy pénzelje, mint egyeseket a szüleik.


De te csak ítélkezz ami alapján akarsz, ehhez mindenkinek joga van. Azt mondjuk nem hiszem, hogy normális értékrendű, jó érzésű, ép gondolkodású nő ilyen hozzáállású embert választana, mint te, de mindenki megtalálja a maga párját. Szerintem vannak bőven hasonló értékrenddel bíró nők, akikkel ismerkedhetsz.

2015. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként voltam így ezzel. Nyilván nem végzettségben, munkakörben mérik az intelligenciát, műveltséget, de én is tapasztaltam, hogy teljesen más világ egy szakmunkásé, mint az enyém, nem sok mindent tudtunk kezdeni egymással.

Nem volt kimondott elvárás részemről, hogy a párom legyen diplomás, de ismerkedéseim során határozottan jobban éreztem magam diplomás férfiak társaságában (nyilván más tényezők is szerepet játszottak).

Végül diplomás férfival jöttem össze, és abszolút érzem a kapcsolatunkban ennek a jótékony hatását, mert mivel hasonló közegben mozgunk, szocializálódtunk, ezért sokkal inkább megvan a közös hullámhossz. Nem racionális döntés volt részemről, hogy vele jöttem össze, hanem egyszerűen vele éreztem jól magam.

2015. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a bolti eladó, felszolgáló, fodrász, és hasonló szakmákkal rendelkező nők is tudnak nagyon érdekesek, műveltek lenni, nekik is ugyanúgy lehet különleges érdeklődési körük, hobbijaik. Egy nőt egyáltalán nem a szakmája határoz meg, elég csak az önző, emberségtelen ápolónőkre gondolni...
2015. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

és akkor ha elmész mondjuk egy randira, akkor azzal kezded, hogy hol dolgozik a másik, és ha bolti eladó akkor ott is hagyod? :D

nekem van intelligens gyári munkás barátom is, és egyetemet végzett is. nyilván a gyári munkások kevésbé intelligensek általában, de azért ennyire nem kell megjátszani magad, hogy ez alapján előre megítéled, előre eldöntöd, hogy semmi közöd nem lesz hozzá, mert buta.

2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, de ezzel csak magadat minősíted. Attól még senki nem kevesebb, hogy nem a legfelkapottabb iskolákba járt, emellett pedig sokan az egyetem mellett/után dolgoznak így, azért mert van, akit nem pumpálnak pénzzel és van, aki meg nem tud rögtön ott elhelyezkedni, ahol szeretne, mert mindenhol tapasztalt embereket akarnak. Megítélhetsz egy embert eszerint, de szerintem annyira ne számíts rá, hogy egy normális lány együtt akar veled lenni hosszabb távon, ha lenézel embereket emiatt.(hiába mondod, hogy nem, az azért érződik az írásodon) Nekem ez a véleményem.
2015. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen lányt, aki ilyen értékrenddel dolgozik, és még 0 tapasztalattal, de mindenkit lenéz, aki nem olyan végzettségben dolgozik, ami ő is akar lenni. Összejöhetnél vele, meg is érdemelnétek egymást az exemmel :D
2015. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Én pont fordítva vagyok. Azt vettem észre, hogy egy nő minél képzettebb, otthon annál kiálhatatlanabb és nőietlenebb.


Nekem két alapszakos diplomám van és bankban dolgozom középvezetőként, de leginkább a szakmunkás végzettségű, vagy más diplomát nem igénylő munkakörben lévő nők vonzanak jobban.


Egyszerűen egy pincérnő/pultoslány/gyáros lány/eladó/sportoló/modell jobban vonz, mint egy pénzügyes/jogász/stb-stb nő.

A képzetlenebb nők azt vettem észre kívül-belül sokkal nőiesebbek és emiatt jobban megfelelnek nekem.

2015. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!