Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? (folyt. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (folyt. )

Figyelt kérdés

Nos. Arról lenne szó, hogy olvasgattam ebben a témakörben a kérdéseket, és a rájuk adott válaszokat, és eszembe jutott valami érdekes :D

Erre az oldalra olyan emberek járnak akik valamit meg akarnak tudni, saját, vagy mások kérdéseiből... pl kultúr témában értem mi van, de itt a randizási témakörben elég fura dolgok vannak, aminek lehet az az oka hogy aki tényleg jó választ adhatna az véletlenül sem téved ide? mert nincs rá oka? elképzelhető hogy csupa "buta" ember ad válaszokat is másoknak? hogy ez itt csak egy szélmalomharc, mert végülis semmi újat nem tudunk meg?


2010. márc. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz. Még valami?
2010. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik csak röhögni járnak ide, aztán még is válaszolnak hasznosat, szal..
2010. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tényleg sok a hülye...de azért akadnak akik normális válaszokat is tudnak adni,pl. én amire tudok adok értelmes,normális választ,és azért akadnak még itt néhányan normális válaszadók

a hülyéknem meg néha röhögök egyet néha meg azt mondom h nah ez már tényleg szánalmas...

15/L

2010. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a válaszokat elolvasni,sokszor elég a kérdést,és rájössz hogy hova keveredtél!
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég érdekes. Azok akik itt "hülye" válaszokat adnak, tökéletes szarkasztikus humorral rendelkeznek. Nem direkt csinálják, egyszerűen a kérdések annyira idegesítően fölöslegesek, hogy csak így lehet rájuk válaszolni.


A másik, hogy általában a kérdezők rendelkeznek mélyen átlagon aluli intelligenciával, a válaszolók pedig jóval értelmesebbek. Ezért nem lehet ezen az oldalon például közvéleménykutatást tartani. Akik válaszolnak, azok az értelmes réteget képviselik, holott a mai fiatalság (akiknek a kérdések szólnak, de ők csak kérdeznek, nem válaszolnak) bőven átlag alatt van.

2010. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Evelynn ***** válasza:

miértne lennének itt normálisak??

sztem vannak...

én már sok normális választ kaptam, és olvastam.


bizonyos % ban meg persze vannak hülyék...dehát hol nem...?

2010. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem feltétlen a szarkasztikus humorral megáldott válaszadókra gondoltam, hanem úgy eleve... ide csak úgy segíteni sztem nem jár senki, tehát azok a válaszadók akik nem röhögni járnak ide, azoknak szintén van valamilyen megoldásra váró problémájuk, ennek függvényében a válasz is hasonló lesz (problémás? esetleg.. szóval nem megfelelő) mert szerencsés esetben apámtól kérdezném meg hogy nyaljam ki jól a barátnőmet, és nem a hasonló problémákkal küzdő osztálytársamtól... (ez csak egy kitalált példa volt) remélem most már pontosabban fogalmaztam :)
2010. márc. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!