Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (lányok főleg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (lányok főleg) folyt lent

Figyelt kérdés
A volt bnőmmel azért szakítottam,mert összejöttem 1 másik lánnyal és akivel összejöttem tudta h a volt bnőmmel miatta szakítottam .. mert vele 1 bulin jöttem össze(mostanival) és kérdeztem h folytassuk-e és azt mondta h nem tudja.. bizonytalan volt benne..inkább a nem felé húzott.. és mondtam akkor maradak a volt bnőmmel.. és mondta h jobban meg akar ismerni meg ilyenek és beszélgettünk és végén amikor mentem el megkérdeztem h akkor télleg ne legyen semmi.. és mondta h de akarja h legyen folytatása.. és azóta vele vagyok.. csak olyan furcsa nekem.. olyan félénk vagy nem tudom mert olyan mintha nem akarná..de közben meg sok bnőjének is elmondta meg minden.. nem titkolja meg semmi csak.. 1 suliba járunk és pl szünetekben ált. tanul meg tök keveset találkozunk.. alig meri megfogni a kezem.. stb.. szerintetek ilyen félénk vagy télleg nem akarja?(2 hete járunk)
2009. nov. 18. 21:38
 1/6 Andrewka ***** válasza:
Még gyerekek vagytok. Ő meg különösen
2009. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NA ugyanilyen szituban voltam, csak nem jártunk egy suliba...Eleinte énis ilyen voltam mert nagyon rossz érzés amikor tudod hogy valaki mástól vetted el... MOnd neki hogy kell neked! HOgy igen, elhagytad a barátnőd mert rá vágytál! ennyit tudok segíteni...
2009. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Bocsi,de nem vagyok fiatal.. volt több kapcsolatom is.. csak ez furcsa.. mintha túl félénk lenne a lány.. am neki is volt barátja..

19/f


Második válaszoló:Köszi a választ.

2009. nov. 18. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
miaz hogy nemvagy fiatal? akkor én mi vagyok 20 évesen, öreg? nanehogymár...
2009. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22:17-nek


Már mint úgy értettem h szerintem az első válaszoló úgy gondolja h vmi 13 éves vagyok szerintem.. arra értette h fiatal..

2009. nov. 18. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vagyunk öregek, de azért már gyerekek sem ;)


szerintem is csak bűntudata van, éreztesd vele, hogy te szerettél volna vele lenni, és nem az ő hibája, hogy szakítottál a másik lánnyal...


(egy másik 20 éves)

2009. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!