Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (folyt. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Na szóval xD az volt hogy voltam egy buliban még a hét elején. a barátnőm is ott volt meg még voltak lányok de a lényeg h berúgtunk ennyhén :P xD és egy nagyon helyes fiúval háát őő csináltunk páár dolgot xD éjszaka eggyütt aludtunk és reggel mikor már nem voltunk berúgva akkoris ölelgetett és csókolóztunk de aztán a többiek akik este nem mentek haza bejöttek a mi szobánkba és akkor minden befejeződott nem is beszéltünk egymással többett csak elköszöntünk . a barátnőmet felvette msnre de engem nem és most nem értem mért :S azért mert egy kis ku**ának tart vagy mert azt várja h én vegyem fel ?? szerintetek??
2009. nov. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd fel és kiderul :D veszítenivalód nincs :D
2009. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem is vedd fel.

Egyébként nem lehet, hogy összekevert a barátnőddel????

2009. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hinném xD sztem azért annyira nem nézi férre :P nem hasonlítunk egymásra :P de am köszii aválaszokat:D(L) nyugottan még válaszolgassatok várom :D
2009. nov. 1. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis k*rvának tart.

Bocsi, de ha első találkozásra hagyod magad megdönteni, akkor a pasi azt veszi le hogy ennyit érsz, és hogy biztos másokkal is ezt csinálod.

2009. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elmúltál már 12 éves?:D
2009. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem se véletlen, hogy nem vett fel msn-re. Ez a hajó elment...
2009. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!