Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos ember lennék, akinek összejött egy vidéki ház, egy sz*ros suzuki, sosem volt nagy sikerem a nőknél


Tegnap BP-n voltam nagybáttyámnál, ő viszont Kőgazdag, nagy lakás BMW M6, mindig is jó volt a kettőnk kapcsolata, így estére kölcsön adta a kocsit, elmentem, pár szórakozóhelyre, és még Deák Térre is, mondhatni rengetek nő akart "engem" tényleg ennyire anyagiasak lennének a mai "nők"


23/F



2015. aug. 9. 14:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Miért van az a gyanúm, hogy a te figyelmedet meg az általad kivételnek titulált nők többsége fel sem keltené?
2015. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mert este én nem láttam olyan nőt, Lehet nem szórakozóhelyeknél kellett volna járnom és a Deák Téren
2015. aug. 9. 15:06
 13/32 anonim ***** válasza:
39%
Én 26 éves fejjel már nem foglalkozok ilyesmivel. Mármint a nők gondolkodás módjáról stb. Hajtott már rám idősebb (8 év a javára) volt korosztályombéli kapcsolat is. A lényeg, hogy nem lehet megérteni a nőket. Csak legyél laza és szard le. Majd lesz valami. Végső soron úgy is a nő választ. Ennyi!
2015. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi idős voltam, akkor a hozzád hasonló fiúk simán levegőnek néztek. Én nem voltam felszínes, anyagias meg magamutogató, lehet, hogy ez volt a baj...
2015. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha BMW-vel mész csajozni, akkor ne csodálkozz, ha az anyagias csajokat vonzod be. Ez nem azt jelenti, hogy minden nő anyagias.

Ez kb. olyan, mintha kimennél egy csupor mézzel az erdőbe, és csodálkoznál, hogy jaj, mennyi méh van arrafelé...

2015. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Legközelebb Biciklivel megyek :D
2015. aug. 9. 15:10
 17/32 anonim ***** válasza:
15nél a pont. :D
2015. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is borsodi vagyok. De 1 milláért családi ház? Melyik részén vetted? :D nekem is kell
2015. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
az max egy nyaraló, vagy tele van cigánnyal. :D
2015. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Mind ugyanolyanok. Csak az anyagiak... Undorító viselkedés...
2015. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!