Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos ember lennék, akinek összejött egy vidéki ház, egy sz*ros suzuki, sosem volt nagy sikerem a nőknél


Tegnap BP-n voltam nagybáttyámnál, ő viszont Kőgazdag, nagy lakás BMW M6, mindig is jó volt a kettőnk kapcsolata, így estére kölcsön adta a kocsit, elmentem, pár szórakozóhelyre, és még Deák Térre is, mondhatni rengetek nő akart "engem" tényleg ennyire anyagiasak lennének a mai "nők"


23/F



2015. aug. 9. 14:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%

Már vártam az újabb általánosítást. Huu, ha ennyi 5 forintosom lenne, ahányszor itt általánosítanak, már úszkálnék a pénzben.


Egyáltalán nem minden nő anyagias, az hogy nem volt szerencsétek még kivételhez, nem egyenlő azzal, hogy nincs is. De egyszerűbb a másikra mutogatni és szidni.

Mellesleg, ha BMW-vel mész "csajozni", nem kell csodálkozni, hogy az anyagias lányokat vonzod be. Mint ahogy ezt a 15-ös is tökéletesen leírta.


Sok pasi pedig készpénznek veszi és váltig meg van győződve, hogyha pénze van, akkor bárkit megkaphat és bármit megtehet. Ha meg normális nő lévén elhajtod a francba, mert neked személy szerint nem jön be a pasi, akkor is te leszel a szemét, aki csak egy megjátszós r*ibi.. Ha összejössz egy pénzes palival (nem feltétlen a pénze miatt, hanem mert alapból is tetszik), akkor anyagias és felszínes r*ibi vagy és még sorolhatnám.

Van olyan, ami nektek megfelel??

Ja igen, az megfelelne, ha az a nő, akit éppen kiszemeltek, szó nélküle összejönne veletek, ezenkívül semmi más nem jó.

2015. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 21#!

Igen szegény lennél továbbra is, hisz az öt forintost rég bevontak... :-D

2015. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az 5 forintos még forgalomban van, az 1 és 2 forintos érmét vonták be, de banki szinten elektronikusan továbbra is számolnak vele, ahogy fillérrel is... :-)
2015. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%
Igaz kis kitartással előbb - utóbb sokat fog erni mint régi pénzerme, de minek annyi lóvé az öregek otthonában... :-)
2015. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hupsssz, ott a pont, össze kevertem a holland 5 centessel, bocs... ;-)
2015. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az 5 forintost nem vonták be és már rég úszkálnék benne, ha annyi lenne belőle, ahányszor általánosítanak a nőkkel kapcsolatosan. :)
2015. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mert az olyanok tetszenek,akiknek ez az érték?Magyarán a pláza cicák 90%a.
2015. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem szabad általánosítanod. Úgy kívánom neked, hogy összejöjjön egy ilyen nővel, hamar rájönnél milyen az érdek szeretet… Egyébként meg ne keverd össze azt, hogy egy szép kocsi vonzza a tekintetet, és legfeljebb megnézték, hogy ki vezeti. Tehát nem téged bámultak meg...
2015. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%
Le lehet szavazni nyugodtan, attól ez még így van. Nem létezik már normális, hűséges, szeretni való nő. Mind ugyanolyan: anyagias, felszínes... Szégyen...
2015. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, az a baj, hogy lassan én is így látom a dolgokat :/
2015. aug. 11. 11:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!