Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés

Mindennél és mindenkinél jobban szeretem és ezt ő is tudja, mert kismilliószor elmondtam neki. Éreztetem vele, ajándékokkal lepem meg stb. Mégis nem tudom hova tenni mikor olyanokat szól, hogy mért nem megyek ki a strandra, biztos egy csomó csajt megbámulhatnék, megtalálnám a szerelmet meg ilyesmi, holott 1000x elmondtam neki, hogy én őt szeretem, ő a szerelmem. Meg pl. külföldre akarok majd menni dolgozni ő most nem tudna és mindig kérdezi, hogy mért nem megyek már pedig tudja, hogy miatta, mert nem akarom most itthon hagyni. Meg ilyeneket művel.


Önbizalom hiányos lehet? Vagy nem érzi magát elég jónak hozzám?


2015. júl. 9. 00:28
1 2 3 4
 31/32 Noren1989 ***** válasza:

Friendzone-ra gondoltál már?

Kellesz neki, de mire?

25/F

2015. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#13-mas vagyok, már beirtam ide. Tehát lehet alacsony önbizalom. Volt már ilyesmi egy "kislánnyal" (26 éves, de kissé éretlen). Bevallottam neki hogy többet akarnék, de akkor lett 2 napja, hogy van pasija, tehát jól rámentem a piroslámpára.

Viszont irt nekem 3 nap múlva, hogy megy XZ buliba, nem jövök e, jöttem. Mikor véget ért, együtt mentünk, én kerestem a tömegből, ő mondta olyan kis hamiskásan "azt hittem már elmentél". Csak hallani akart "valamit", a nők képesek erre.

Amúgy azért csinálta mindezt, mert az a pasi azóta se kereste, tehát nem gondolta komolyan. (mielőtt megkérdeznétek, ebből sem lett semmi, mert végül aztán "most jobb egyedül", persze innentől már más történet)

2015. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!